SON DAKİKA

Grafikhaber.net

Bornova Belediyesi’nin liseler arası Kısa Film yarışması başlıyor

Bornova Belediyesi tarafından düzenlenen ‘Enerji Verimliliği’ temalı Liselerarası Kısa Film Yarışması heyecanı sürüyor

Bornova Belediyesi’nin liseler arası Kısa Film yarışması başlıyor
Bu haber 14 Mayıs 2017 - 13:44 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Lise öğrencilerini sinemaya teşvik etmek ve bu alanda başarılarını ödüllendirmek amacıyla Bornova Belediyesi tarafından düzenlenen ‘Enerji Verimliliği’ temalı Liselerarası Kısa Film Yarışması heyecanı sürüyor. Yarışmaya katılmak isteyen liseler, 18 Mayıs tarihine kadar Bornova Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü’ne kayıt yaptırabilecek.

Bornova Belediyesi, lise öğrencilerinin enerji kaynaklarının verimli kullanılması konusunda farkındalık yaratmak amacıyla ‘Enerji Verimliliği’ temalı kısa film yarışması düzenliyor. Ödüllü yarışma için son başvuru tarihi, 18 Mayıs 2017. Başvurular, Bornova Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü’ne yapılıyor.

İlçe sınırları içerisindeki tüm liselere açık olan yarışmada jenerik hariç süresi 5 ile 10 dakika arasında olan kurmaca filmler yarışabilecek. Grafik, animasyon ve belgesel türündeki kısa filmler değerlendirmeye alınmayacak. Jürinin değerlendirmesi sonucu Dereceye giren filmler Haziran ayı içerisinde yapılacak olan Dünya Çevre Günü etkinlikleri kapsamında açıklanacak.

ÖDÜLLER:

Birinci olan Liseye: 1 adet projeksiyon cihazı
İkinci olan Liseye: 1 adet yazıcı
Üçüncü olan Liseye: 1 adet fotoğraf makinesi

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER