3. Uluslararası Genç Yetenekler Müzik Yarışması Başladı 1

Türkiye’nin yüzde 100 yerli sermayeli ve en yaygın ev güzelleştirme merkezi Tekzen’in katkılarıyla bu yıl üçüncüsü düzenlenen III. Uluslararası Genç Yetenekler Müzik Yarışması’nda gençler yeteneklerini sergileyecek. 18 yaş altındaki gençlerin piyano da dahil olmak üzere tüm enstrümanlar ve şarkı ile katılım sağlayabilecekleri yarışma için son başvuru tarihi 17 Mayıs 2017…
İki yıldır bu yarışmaya destek verdiklerini belirten Tekzen Pazarlama Müdürü Mehmet Cem Kızılkaya; “Ülkemizin genç yeteneklerini keşfetmek, yeteneklerini sergileme fırsatı vermek amacıyla düzenlenen Uluslararası Genç Yetenekler Müzik Yarışması’na Tekzen olarak destek vermekten büyük mutluluk duyuyoruz. Türkiye’nin en yaygın ev güzelleştirme merkeziyiz. Yarışmanın duyurulması ve desteklenmesi için tüm iletişim faaliyetlerinde destek oluyor ve buradan herkesi oy vermeye davet ediyoruz. Ülkemizin dört bir yanından bu yarışmaya katılacak olan tüm gençlerimize Tekzen olarak bol şans diliyoruz.” dedi.
Genç Yetenekler Müzik Yarışmasına 18 yaşın altındaki tüm gençler katılabiliyor. Halk oylaması ve jüri oylaması ile dereceye girenler 28 Mayıs 2017 tarihinde düzenlenecek törenle ödüllerini alacaklar. Yarışma ile ilgili ayrıntılı bilgiye ugy-istanbul.com/ugy/ web sitesinden ulaşılabilir.

Leave a Comment