Android Oyunlar Burada 1

Mobil cihazlarımızda olan ve her geçen gün gelişerek büyüyen android uygulamalar günümüzde herkes tarafından kullanılmaktadır. Akıllı telefon ve tabletlerde olan android sistemi hayatımızı kolaylaştıran ve pratikleştiren sistemdir. Bu uygulamalar mobil cihazların kullanımını kolaylaştırmak için yapılmış uygulamalar olduğundan mobil uygulamalar denir. Kullandığınız mobil cihazın işletim sistemine göre uygun olan yerlerden edinebilirsiniz. Android işletim sistemi kullanan cihazlar, Google play ster’den istediği uygulamayı indirebilir. Kullandığınız cihazın markasına göre uygulamaları indirebileceğiniz yerde değişir. İphone gibi cihazlar kullanıyorsanız, apple store’den uygulamaları kontrol edebilirsiniz. İstediğiniz mobil uygulamaları bu programlar aracılığı ile ücretsiz ya da ücretli olarak indirebilirsiniz.

Android işletim sistemi java üzerine kurulmuş sistemdir. Yaptığınız tüm hareketler, buraya kaydedilmektedir. indir ücretli ve ücretsiz olarak ikiye ayrılır. Kullanıcılar daha çok ücretsi olan uygulamalar yönelirler. Bu uygulamalar arasında en popüler olanları facebook, twitter, whatsap, kütüphane, müzik çalar gibi programlardır. Android işletim sistemi ile indirdiğimiz uygulamalar sayesinde sevdiklerimizle ücretsiz görüşmeler yapabiliriz. Haftanı 7 günü 24 saati aktif kalarak, istediğimiz zaman iletişime geçebiliriz. Sosyal ağlarda olanları yakından takip edebiliriz. Ücretli olan uygulamalar arasında kitap android uygulamalar uygulamaları vardır. İstediğiniz kitabı indirerek telefonunuzdan okuyabilirsiniz. Android sistem yaptığınız tüm hareketleri hafızasına kaydeder. Ücretli mobil uygulamaları kullanabilmeniz için ya bakiyeniz yeterli olmalıdır ya da kredi kartı ile ödeme yapmalısınızdır. Ödeme yapmadığınız sürece ücretli uygulamaları edinemezsiniz.

Mobil uygulamalar aradığımızı bulmamızda da kolaylık sağlar. Navigasyon, haberler, fotoğrafçılık, borsa gibi hangi alana daha çok ilgi duyuyorsak mobil cihazımıza bu uygulamaları indirebiliriz. Bu uygulamalar dışında android oyunlarpek çok ilgi çeken mobil uygulamalar arasındadır. Uyun tutkunları istedikleri oyunun son sürümünü ellerinde bulundurmak isterler. Bu yüzden piyasayı iyi takip ederler. Mobil uygulamalarda olan oyunlar, tutkunları tarafından takip edilir. Ücretli ya da ücretsiz her mobil cihaz kullanıcısının cihazında oyun bulunur. Mobil cihaz kullanıcıları, cihazlarını mobil eğlence haline getirirler. Telefonlarının daha fonksiyonel olması için android işletim sisteminden yararlanırlar. Mobil uygulamaları kullanıcının hayatını kolaylaştıran sistemlerdir. Cihazın kalitesini artıran özellik cihazın içinde yüklü olan ürün çeşitliliğidir.