Ankara’da Eğitimin Adı Ceceli 1

Eğitim her şeyin başı. Kişinin alacağı doğru bir eğitim yaşamda başına ne gelirse gelsin ayakta kalmasının altın anahtarı. Doğru bir eğitim geçer akçe ve her kapıyı açıyor.

O yüzden çocuğunuzun hangi kurumda eğitim yaşamına başlayacağı son derece önemli. Örneğin hakkıyla eğitim veren, çocuğun yeteneklerine göre yönlendirilen bir kolej çocuğunuzun tüm geleceğini doğru bir etkiler.

Ceceli Eğitim Kurumları Hakkında Temel Bilgiler

Ceceli okulları hakkında kısa kısa bilgiler vermek gerekirse kolej1991 yılından beri Ankara’da farklı kampüslerde hizmet veriyor ve bu okullara çocuğunuz anaokulunda giriyor ve liseye kadar aralıksız devam ediyor.

Yani kurumda eğitim ana sınıfından başlıyor, ilkokul, ortaokul ve lise bölümleri bulunuyor. Çocuğunuzun aynı yerde okumasının en ciddi avantajı ise aynı arkadaş grubu ile yoluna devam etmesi ve farklı okullara geçiş sorunları yaşamaması ve özellikle ergenlik döneminde yaşadığı travmaları çok daha kolay çözebilmesi.

Yapılan bilimsel araştırmalar çocuğun hep aynı yerde olmasının çok daha sağlıklı olduğunun göstergesi.

Neden Özellikle Ceceli Okulları?

Yukarıdaki sorunun en mantıklı yanıtı çocuğunuza verdiğiniz önem ve değer. Zira bu okullarda hangi bölümüne ya da hangi merkezde giderse gitsin, son derece kaliteli bir eğitim alacağı kesin ama günümüzde sadece iyi bir eğitim almak yeterli değil çünkü sokakta çok sayıda iyi eğitimli insan var. Bu insanlar arasında farkındalık yaratmak için çok daha farklı biçimde donanımlara sahip olması gerekiyor ki işte Ceceli farkı burada başlıyor.

Okul bünyesinde tamamen ücretsiz olarak çoklu zeka kuramı ile verilen her tür müzik faaliyeti (piyano, flüt, keman, gitar), resim kursları, bando bölümleri, halk oyunları, tiyatro, basketbol, yüzme, okçuluk, jimnastik, voleybol, futbol, binicilik ve güreş faaliyetleri evlatların sağlıklı bireyler olmasına ciddi katkı sunarak, toplumda öne çıkan bireyler olmasına katkı sunuyor.

Özetle aradığınız her şey eğitim adına burada. Ceceli.k12.tr yani http://www.ceceli.k12.tr.Sitesini ziyaret ettiğinizde neden bu okulların seçilmesi gerektiğini çok açık ve net bir biçimde anlayabilecek ve çocuğunuzu bu özel eğitim kurumunda okutarak evladınızın yaşama daha güçlü, daha donanımlı başlamasına yardımcı olacaksınız.