“Annemle Yeniden Dyorum”la hoş bir anı bırakın 1

Anneler Günü’ne sayılı günler kala hediye telaşı da hız kazanıyor. Annelerimize sevgimizi gösterecek hediye bulmak bir o kadar zor… Farklılık arıyor ve gülümseyerek hatırlayacağınız bir anı bırakmak istiyorsanız ona keyifli bir sürpriz yapın. Annenizle birlikte daha önce çekildiğiniz bir fotoğrafı yeniden çekerek DYO’nun eğlenceli yarışmasına katılın.
Hayatımızın en değerli varlıkları annelerimize duyduğumuz sevgiyi göstermek elbette bir günle sınırlı değil. Ama hoş bir anı ile Anneler Gününü ölümsüzleştirmek isterseniz, Dyo’nun Anneler Günü için başlattığı “Annemle Yeniden Dyorum” kampanyasına katılabilirsiniz.
14 Mayıs 2015 tarihine kadar devam edecek kampanya boyunca, annesiyle birlikte daha önce çekilmiş eski fotoğraflarını yeniden çekerek Annemle Yeniden Dyorum uygulamasına yükleyebilecekler. Böylece hem anılarını tazeleyecek hem de Dyo aracılığı ile bu nostaljik kareleri paylaşarak Mini Robot, Blender Seti, Saç Kurutma Makinesi, Seyahat Ütüsü, Türk Kahve makinesinden oluşan birbirinden güzel hediyelerden birini kazanma şansını yakalayacaklar.
18 yaşından büyük herkese açık olan yarışmaya katılmak için yapmanız gereken tek şey www.facebook.com/dyo adresine girerek Annemle Yeniden Dyorum uygulamasına annenizle çektirdiğiniz fotoğrafınızı yüklemek. Kampanya sonrası yapılacak jüri değerlendirmesi sonucunda ödüle hak kazanan 25 kişi, 22 Mayıs 2015 tarihinde www.facebook.com/dyo adresinden duyurulacak.

Leave a Comment