Arçelik IF Design’da 2 ürünüyle ödüle layık görüldü 1

 Arçelik A.Ş., dünyanın en saygın tasarım ödüllerinden biri olan IF Design’da 2 ürünüyle ödüle  layık görüldü.

Arçelik A.Ş., tasarım alanında dünyanın en prestijli ödüllerinden biri olan IF Tasarım Ödülleri’nde 2 ürünüyle ödül aldı. Mutfak cihazları alanında cihaz kontrolünde yeni bir çığır açan VUX (Virtual User eXperience – Sanal Kullanıcı Deneyimi) teknolojisi ve modern, kullanıcı dostu bir pişirme sistemi olan Luminist Cast Ocak ile ödüle layık görüldü. Almanya’nın Münih kentinde düzenlenen törende ödülleri Arçelik A.Ş. Endüstriyel Tasarım Ekibi aldı.

VUX (Virtual User eXperience – Sanal Kullanıcı Deneyimi)

Işıklı yansıtma ve sanal kontrol yüzeyi ile mutfak deneyimini geliştiren VUX, mutfaktaki ağa bağlı bulaşık makinesi, ocak ve davlumbazı kullanıcının ihtiyaçlarına göre tezgahın farklı alanlarına yansıtılan merkezi bir ara yüzden kontrol edebiliyor.

Luminist Cast Ocak

Luminist, yüksek teknoloji ve yüksek verimli alevli ocak gözlerinin yanı sıra aynı zamanda kullanıcılara kolay temizleme deneyimi sunan, özel tasarımlı ve şekilli tencere taşıyıcılarına da sahip modern ve kullanıcı dostu bir pişirme sistemi olarak dikkat çekiyor. Tencere taşıyıcıların tasarımı sayesinde, ortada taşan sıvıların birikebileceği küçük bir alan bulunduğu için, kolay temizlik imkanı sunuyor. Bu ocak sisteminde, özel kapak tasarımıyla gelen yüksek verimli, doğrudan alev veren ocak gözleri kullanıldı. Özel bükümlü tasarım, aleve dönme hareketi etkisi verilmesini sağlayarak deliklerden kabın alt yüzeyine doğru yükselen alev etkisini yaratıyor.

 

Leave a Comment