Arzu Kaprol Ceketleri ile Kış Şıklığı 1

Havaların soğumasıyla yazlıklar ve sonbaharlıklar dolapların arkasındaki yerlerini alırken, soğuk kış günlerinde sımsıcak tutacak ceketler dolaplardaki yerlerini almaya başladılar. Kış şıklığı yakalamak isteyen kadınlar için ise Arzu Kaprol’un ceket modelleri kategorisini incelemelerini tavsiye ederiz. Her sezon değişen ürünler ‘’modası geçmiş’’ diye tabir edilen ürünlerin yanı sıra Arzu Kaprol’un ceket modellerinin ise bu seneye damgasını vurdu ve hiç modası geçmeyecek ürünler olarak dolaplardaki yerlerini almayı bekliyor.

Ceket seçerken kalıbı rahat içinde rahatlıkla hareket edilebilecek ceketleri tercih etmek önemlidir. Klasik ceketleri hareketlendirerek farklı modeller yaratılabilir, ön yargılar bir kenara bırakılarak renklere ve değişime kişinin kendini hazır hissetmesi gerekir. Maskülen giyime önem veren, şık görünmek isteyen herkesin edinmesi gereken Arzu Kaprol’un yeni koleksiyonu ‘’Biz’’ birbirinden şık deri ceket modellerini içeriğinde barındırıyor.

Ceket Modelleri Nelerdir?

Yeni koleksiyon ceketlerin içinde en çarpıcı ürünlerin başında fermuar detaylı ceket geliyor hem spor hem de şık görünüm elde etmek isteyen kadınlar için yıldız parça olma özelliği taşımaktadır. Bir ceketi iki farklı şekilde kullanmak isteyen kadınlar için ise belden fermuarlı ceket koleksiyonun parçalarından biri, ceketi fermuarından ayırarak kısa veya uzun kullanma opsiyonu tanımaktadır. “Klasik bir ceket tercih etmem renkleri severim” diyenler için ise troklu iki renk ceket iyi bir seçim olacaktır. Siyah ceketlerden sıkıldım dolabımda bir değişiklik istiyorum diyenler için ise biz koleksiyonundan iddialı bir parça, lazer kesim fermuarlı beyaz deri ceket kişilere farklı bir hava katacaktır, ben klasikten şaşmam siyah rengi tercih ederim diyenler için ise siyah renkte de mevcuttur. Alışılagelmiş ceket modellerinden sıkıldım farklı bir tarzda ceket arıyorum diyenler için ise grafik kesim siyah ve beyaz renk seçeneklerine sahip deri ceket ideal bir seçim olacaktır.

Arzu Kaprol’un Biz koleksiyonunda ki ceketler hakiki deri olup, kadınlara spor şıklığı, konforu sunmaktadır. Alışılagelmiş ceket imajının gölgesinden çıkarak farklı model ve farklı tarzlarda herkesin beğenisine sunulan koleksiyon tek bir parça olarak değil bütün parçalarıyla yıldız olma özelliği taşımaktadır.