Askı Tercih Etmek Zevk Meselesidir! 1

Askı Tercih Etmek Zevk Meselesidir!

Teknoloji sürekli olarak gelişmekte, hem evlerde hem de iş yaşamında kullanılan eşyalar yeni niteliklerle buluşturulmaktadır. Bir örnek vermek gerekirse yiyecek ve içeceklerin saklanması, belli bir süre bozulmadan durabilmesi için buzdolabı, derin dondurucu gibi beyaz eşyaların kullanımı söz konusudur. Aynı şekilde sıcak ve soğuk havalara uygun üretilen giysilerin muhafaza edilmesi için dolaplar satışa sunulmaktadır. Dolapların içersinde de askılık bulunmakta, ahşap ya da demirden üretilen askılıklara kıyafetler asılmaktadır. Eryildiz.net’te satın alınabilecek askılık modelleri mevcuttur ki pantolon askısı bu anlamda incelenebilir.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik satışa sunulan ürünlerden bir tanesi Starax 6723 Beyaz Alüminyum Frenli Pantolon Askısıdır. Özellikleri arasında yan veya üst panel şeklinde monte edilebilmesi için 2 farklı seçeneği yer almaktadır. Ürünün kullanımı rayın çekilerek mekanizmanın dışarıya alınması ile gerçekleşmektedir. Montajı kolaylıkla yapılabilen pantolon askısının askı yüzeyleri kaydırmaz plastikle kaplanmış durumdadır. Mekanizma üzerine asılan yapıda demonte askı boruları ve suntalam tabanlı sepeti bulunmaktadır. Üretim malzemesi kaliteli olduğundan dolayı uzun yıllar kullanıma uygundur. Ürünün görseli ve fiyat bilgisine Eryildiz.net üzerinden ulaşılabilmektedir.

Bir diğer ürün Starax 6035 Raylı Pantolon Askısı modelidir. Model menteşe ve ray kapaklı dolaplarda kullanım için münasip şekilde üretilmiştir. Modülün yan tarafı monte edilerek kullanıma hazır hale getirilmektedir. Pantolonların düzenli durabilmesi ve kolayca asılabilmesi için uygundur. Önceki üründe olduğu gibi bunda da askı yüzeyleri kaydırmaz plastikle kaplanmıştır. Pantolon askısı almak isteyenler beğendikleri ürün için “fiyatı düşünce haber ver” seçeneğini tercih edebilir. Stok durumu da ürünün sayfasında gösterilmektedir. Eryildiz.net’te müşterilerimizin beğenisine sunulan ürünlerden biride Starax 6545/A Tavan Bağlantılı Raylı Pantolon Askısı modelidir. Ürünün bağlantı parçaları gri, alüminyum gövdesi eloksal ve askı çubukları krom kaplamadır.

Eryıldız Hırdavat sektörde çalışmalarını başlattığı günden bu yana kaliteli hizmeti ön planda tutmayı, müşteri memnuniyetine odaklanmayı sürdürmüştür. Samsun Gülsan Sanayi Sitesinde 1500 m2’lik mağazası bulunmaktadır. Aynı zamanda Eryildiz.net ile ürünler müşterilere ulaştırılmaktadır. bağlantı elemanları, beyaz eşya, elektrikli el aletleri ve dekorasyon malzemeleri gibi çeşitli kategorilerde ürünlerin satışı yapılmaktadır. Daha fazlası için Eryildiz.net sitemiz ziyaret edilebilir.

Leave a Comment