Balonların Kullanım Alanları 1

Birkaç sene öncesi kadar sadece oyuncak sektörüne hitap eden balonlar günümüzde öncelikle reklam & tanıtım amacıyla aktif şekilde kullanılmaktadır. Bunun yanında özel günler için özel tasarım baskılı balonlar yapılabilmektedir. Bunlardan 6 tanesi…

Logo Baskılı Balon uygulamaları Balon üzerine logo baskısı ile etkili bir reklam yönteminden faydalanabilirsiniz. Renkli olması, uygun fiyatlı olması ve her yaştan kitleye hitap edebilmesiyle birçok firma tarafından tercih edilmektedir. Balon baskısı kurumsal kimliğinize uygun şekilde yapılabilir. Üzerine logonun yanında kampanya metni ve telefon, adres gibi bilgiler basılabilir. Metalik ve pastel renkler ile kalp şekilli ve yuvarlak form balonlar kullanılabilir.

Evlilik Teklifi Temalı Balon Özel günlerin farklılaştırılması için ilginç şeyler aranır çoğu zaman. Evlilik teklifi balonları ile duyguların iletilmesi, anın farklılaştırılması ve renklendirilmesi mümkün. İstenen metin ya da resim evlilik teklifi temalarıyla bütünleştirilebilir.

Fotoğraf Baskılı Balon Fotoğraf baskılı balon ile doğum günü, sünnet, gibi organizasyonlarınızı farklılaştırabilir, ona özel balonlarla şımartabilirsiniz! Fotoğraf kalitesi baskıyı doğrudan etkileyeceğinden çözünürlüğü yüksek fotoğraflar tercih edilmelidir.

Davetiye Temalı Balon Farklılık arayışı insanın doğasında var. Balonlu davetiye ile klişeden sıyrılarak davetiyelerinizi farklılaştırın! Kişiye özel renk ve tasarımlarla davetiyelerinizi özelleştirebilirsiniz. Puantiye Baskılı Balonlar Puantiye baskılı balonlarla iç mekan süslemelerinizde farklı ambianslar yaratın. Çepeçevre baskılı balonlarla, doğum günü süslemelerinizi dilediğiniz renk kombinasyonlarıyla yapabilirsiniz.

Baskısız Balonlar Rengarenk baskısız balonlarla açılışlarınızı farklı kılın. Konseptinize uygun balon renkleri ile açılışlarınızı renklendirebilirsiniz. Metalik ve pastel renk seçimleri ile 6″, 9″, 12″, 27″,30″,36″ baskısız balonlar tercih edilebilir.

Leave a Comment