Baskılı Balonlarla Reklam 1

Balonlar günlük hayatımızda sürekli karşımıza çıkan rengarenk ve eğlenceli ürünlerdir. Eskiden sadece oyuncak niteliği taşıyan balonlar günümüzde reklam amacıyla etkin şekilde
kullanılmaktadır.

Kullanım alanları her geçen gün yayılarak artmaktadır. Firmaların kampanya duyurularında, yeni ürün tanıtımlarında, sosyal sorumluluk projelerinde , seçim çalışmalarında ve böyle uzayıp gidecek birçok alanda tercih sebebidir. İzmir’de faaliyet gösteren Kalisan firması aylık 12 milyon balon üretimi ve 6 milyon balon baskısı ile dünyanın önde gelen “ yüksek kapasiteli” balon üreticilerindendir. Size düşen bu farklı ve eğlenceli iletişim enstrümanını nasıl kullanacağınıza karar vermektir.

Baskılı balon, firmaların balon üzerine logo ve iletişim bilgilerini bastırması ile ortaya çıkan ürün çeşididir. Akılda kalıcılığı, diğer reklam araçlarına kıyasla uygun fiyatlı oluşu, renkli ve eğlenceli bir enstrüman çeşidi olduğu için firmalarca sık sık tercih edilir. Kurumsal ve küçük ölçekli firmalar reklam araçları arasına logo baskılı balonları da eklemiştir. Kalisan’ın bünyesinde bulunan referansları ise bunu destekler niteliktedir. Hızlı üretim ve kargolama sayesinde kısa sürede hedef kitlenize ulaşıp, bilinirliliğinizi arttırabilirsiniz. Günümüzde her firma bir şekilde reklam yapma zorunluluğu hissetmektedir. Logo baskılı balonlar ise bu zorunluluğu eğlenceli, uygun fiyatlı olarak çözümlemektedir. Logo baskılı balonlar, değişen iş dünyasında gelişen bir sektör olmaya devam etmektedir.

Örnek grafikler için bknz:
https://www.kalisan.com.tr/logo-baskili-balon/

Leave a Comment