Bayraklı Belediyesi Aforizma yarışması düzenliyor 5

Bayraklı Belediyesi ödüllü Aforizma (duvar yazıları) yarışması düzenliyor. Herhangi bir şeyi, bilinmesi gereken niteliği ile öz olarak anlatmak için yazılan özdeyişlerin yarışacağı etkinliğe son katılım tarihi 15 Mayıs olarak belirlendi.
Anlatılmak istenen ifadeyi tek cümle ile özetleme sanatı olan aforizma bir başka deyişle duvar yazıları Bayraklı’da yarışacak. En iyi duvar yazılarının seçileceği ve ödüllendirileceği yarışmaya isteyen herkes en az 3, en fazla 5 yazı ile katılabilecek. Yarışmacılar word dosyasına yazdıkları aforizmaların altına isim- soy isim, telefon, e- posta ve adreslerini yazarak, [email protected] web adresine mail gönderebilecek. Son katılım tarihinin 15 Mayıs olduğu yarışmada dereceye girenler ödüllendirilecek.
DERECEYE GİRENLERE ÖDÜL VERİLECEK
Bayraklı Belediyesi’nce bu yıl ilk kez düzenlenecek yarışmanın en iyileri ödüllendirilecek. Birinciye 2 bin TL, ikinciye bin 500 TL ve üçüncüye de bin TL para ödülü verilecek. 3 kişi ise 500’er lira mansiyon ödülü kazanacak. Katılımcıların aforizmaları mayıs ayı içinde değerlendirilecek ve düzenlenecek törenle ödüller sahiplerini bulacak. Detaylı bilgiye ve yarışmanın şartnamesine www.bayrakli.bel.tr adresinden ulaşılabilecek.

Leave a Comment