Belgeleri dijital ortama hızlıca aktarın 5

Teknoloji ve iş süreç yönetimi alanında dünyanın lider şirketlerinden Xerox, piyasaya sunduğu yeni nesil tarayıcı cihazı Xerox DocuMate 3125 ile yoğun doküman tarama ihtiyacı olan ofislerin beklentilerine cevap veriyor.

Xerox Documate 3125’in getirdiği yeni özellikler, ofislerin iş süreçlerini ve dokümanlarını dijitalleştirmesini kolaylaştırıyor. Kağıt ortamındaki tüm veri ve bilgiler, ilgili kişi veya bölüme zaman kaybı yaşamaksızın, elektronik olarak iletiliyor. Ofislerin iş akışlarını hızlandıran Xerox DocuMate 3125; çalışanların daha verimli, organize bir şekilde çalışmalarına yardımcı oluyor.

Yeni Xerox DocuMate 3125 tarayıcı, bir önceki modeline göre artırılmış hızı ile dikkat çekiyor.

Dakikada çift yönlü olarak 40 sayfa veya 70 resim tarayabilen Xerox DocuMate 3125, 50 sayfalık otomatik doküman besleyicisi ile dokümanları, plastik kartları ve formları birkaç saniye içinde dijital ortama aktarıyor. Xerox DocuMate 3125, yüksek tarama hızı ve düşük enerji tüketimiyle, özellikle küçük ve orta ölçekli işletmeler ile mobil çalışan profesyoneller için ideal bir tarayıcı.

Xerox DocuMate 3125, dokümanları tek bir tuşa basarak istenen bilgisayarlara veya buluta doğrudan tarıyor. Hızlı bir şekilde sisteme giriş yapılması ve ilgili birimlere iletilmesi gereken bilgi ve belgelerin kayda geçirilme işlemlerini otomatikleştiriyor. İçerik ve iş takibini kolaylaştırıyor, geri dönüş bekleyen onay süreçlerini hızlandırıyor.

Xerox Türkiye Ofis Ürünleri Pazarlama Müdürü Erhan Aslantürk, yeni Xerox DocuMate 3125 ile ilgili olarak “Dijital dönüşüm her iş kolunu etkilemeye ve dönüştürmeye devam ettikçe, ofislerin iş süreçlerini ve dokümanlarını dijitalleştirmek her işletme için gerekli hale geliyor. Güvenilir ve kolay kullanım sağlayan özellikleri ile Xerox DocuMate 3125 tarayıcı, işletmelerin doküman ve verilerini elektronik ortama güvenle aktarmasına ve kolayca yönetmesine yardımcı oluyor” dedi.

Leave a Comment