Benim Efsane Harley’im’ Yarışması Finalinde Heyecan Dorukta 1

Dünyanın efsanevi motosiklet ve motosiklet aksesuarları markası Harley-Davidson tarafından bu sene ikincisi düzenlenen ‘‘Benim Harley’im’’ yarışmasında final heyecanı için geri sayım başladı. İstanbul, İzmir, Ankara ve Antalya’da kişiselleştirdikleri ve kendi imzalarını taşıyan birbirinden özgün Harley-Davidson modelleri ile dört kategoride yarışarak finale katılma şansı yakalayan yarışmacılar, 3 Ekim tarihinde İstanbul’da büyük ödül için karşı karşıya gelecek. Motosiklet tutkunlarını bir araya getirecek büyük finalde 2015’in şampiyonu belirlenecek.
Harley-Davidson tarafından bu sene ikincisi düzenlenen “Benim Efsane Harley’im’’ yarışmasının büyük finali için geri sayım başladı. Ulusal çapta düzenlenen yarışmanın yerel etapları olan İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya’da finale kalmaya hak kazanan 13 finalist yaratıcılıklarını ortaya koyarak kişiselleştirdikleri Harley-Davidson® modellerini 3 Ekim Cumartesi günü gerçekleştirilecek finalde motosiklet tutkunlarıyla buluşturacak.
Harley-Davidson ruhu ve tutkusunun dorukta yaşanacağı yarışmanın finalinde Street, Performance ve Touring kategorilerinin kazananları ve İzleyici Özel Ödülü’nün sahibi olacak motosikletler açıklanacak. Ayrıca, etkinliğe katılan motosiklet tutkunları, etkinlik boyunca finalistleri oylayarak izleyici özel ödülünü kazanacak motosikleti belirleme fırsatını elde edecek. Tüm motorseverlere açık olan ödül töreninin yapılacağı final etkinliği, 3 Ekim’de 13.30 ile 18.00 saatleri arasında Kadıköy’ün yeni eğlence mekanı DoRock XL’de çeşitli süprizler ile gerçekleştirilecek.
Harley-Davidson tutkunları metalin her parçasını baştan yaratarak, tutkularını yansıttıkları ve benzersiz hale getirdikleri, kendi imzalarını taşıyan kişiselleştirilmiş Harley-Davidson’ları sergileme imkanı bulacak.
YARI FİNALE KALANLAR:
İstanbul
Street Custom: Aksel Türkmen
Performance: Celal Görgen
Touring ve İzleyici Özel Ödülü: Göktuğ Gür
İzmir
Street Custom: İbrahim Selvi
Performance: Mert Toker
Touring: Özenç Karayağcı
İzleyici Özel Ödül : Anıl Özgüner
Ankara
Street Custom: Suat Durkan
Performance: Baran Takıl
Touring: Vefa Özgenci
İzleyici Özel Ödülü: Yavuz Özden
Antalya
Street Custom: Bener Göksel
Touring ve İzleyici Özel Ödülü: Ali Kazantepe

Leave a Comment