Dünyanın efsanevi motosiklet ve motosiklet aksesuarları markası Harley-Davidson tarafından bu sene ikincisi düzenlenen ‘‘Benim Harley’im’’ yarışmasında final heyecanı için geri sayım başladı. İstanbul, İzmir, Ankara ve Antalya’da kişiselleştirdikleri ve kendi imzalarını taşıyan birbirinden özgün Harley-Davidson modelleri ile dört kategoride yarışarak finale katılma şansı yakalayan yarışmacılar, 3 Ekim tarihinde İstanbul’da büyük ödül için karşı karşıya gelecek. Motosiklet tutkunlarını bir araya getirecek büyük finalde 2015’in şampiyonu belirlenecek.

Harley-Davidson tarafından bu sene ikincisi düzenlenen “Benim Efsane Harley’im’’ yarışmasının büyük finali için geri sayım başladı. Ulusal çapta düzenlenen yarışmanın yerel etapları olan İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya’da finale kalmaya hak kazanan 13 finalist yaratıcılıklarını ortaya koyarak kişiselleştirdikleri Harley-Davidson® modellerini 3 Ekim Cumartesi günü gerçekleştirilecek finalde motosiklet tutkunlarıyla buluşturacak.

Harley-Davidson ruhu ve tutkusunun dorukta yaşanacağı yarışmanın finalinde Street, Performance ve Touring kategorilerinin kazananları ve İzleyici Özel Ödülü’nün sahibi olacak motosikletler açıklanacak. Ayrıca, etkinliğe katılan motosiklet tutkunları, etkinlik boyunca finalistleri oylayarak izleyici özel ödülünü kazanacak motosikleti belirleme fırsatını elde edecek. Tüm motorseverlere açık olan ödül töreninin yapılacağı final etkinliği, 3 Ekim’de 13.30 ile 18.00 saatleri arasında Kadıköy’ün yeni eğlence mekanı DoRock XL’de çeşitli süprizler ile gerçekleştirilecek.

Harley-Davidson tutkunları metalin her parçasını baştan yaratarak, tutkularını yansıttıkları ve benzersiz hale getirdikleri, kendi imzalarını taşıyan kişiselleştirilmiş Harley-Davidson’ları sergileme imkanı bulacak.

YARI FİNALE KALANLAR:

İstanbul

Street Custom: Aksel Türkmen

Performance: Celal Görgen

Touring ve İzleyici Özel Ödülü: Göktuğ Gür

İzmir

Street Custom: İbrahim Selvi

Performance: Mert Toker

Touring: Özenç Karayağcı

İzleyici Özel Ödül : Anıl Özgüner

Ankara

Street Custom: Suat Durkan

Performance: Baran Takıl

Touring: Vefa Özgenci

İzleyici Özel Ödülü: Yavuz Özden

Antalya

Street Custom: Bener Göksel

Touring ve İzleyici Özel Ödülü: Ali Kazantepe