Bosch Ev Aletleri "aşkın püf noktası"nı Facebook yarışması ile arıyor! 1

Mutfakta herkesin birer master şef olabilmesini sağlayan ve püf noktası ile yemek pişirmeyi kolaylaştıran Serie 8 ankastre fırınlar için, Bosch Ev Aletleri’nin resmi Facebook sayfası üzerinden 12 Mayıs -25 Mayıs 2015 tarihleri arasında bir yarışma düzenleniyor. Yarışmaya katılarak aşkın püf noktasını anlatan en iyi içerikleri yazan 30 kişi, aşkla pişecek kekler için kalp şeklinde fırın kabı kazanacak.
Fonksiyonel ürünleriyle tüketicilerinin hayatını kolaylaştıran Bosch Ev Aletleri, FOX’un en çok izlenen dizisi Aşk Yeniden’ile birlikte ‘aşkın püf noktası’nı aramaya başladı.. Bosch Serie 8 ankastre fırınlarda ‘püf noktası’ olarak adlandırılan, son derece hassas bir kontrol düğmesi bulunuyor. Menüde kolayca gezinmeyi sağlayan, merkezi konumdaki çevirmeli bir düğme olan ‘püf noktası’ yemek pişirmeyi her zamankinden çok daha kolay bir hale getiriyor. Mutfakların püf noktasını sunan Bosch, ‘aşkın püf noktası’nı bulmak için bir Facebook yarışması düzenliyor. 12 Mayıs -25 Mayıs 2015 tarihleri arasında Bosch’un resmi Facebook sayfası facebook.com/BoschHomeTurkiye üzerinden yürütülecek yarışmada, aşkın püf noktasını anlatan en iyi içerikleri yazan 30 kişi, aşkla pişecek kekler için kalp şeklinde fırın kabı kazanacak.
1.5 günlük bir sürede yaklaşık 22.000 kişi Bosch Facebook sayfasını ziyaret etti ve 1000 kişi aşklarının püf noktasını, hazırlanan Facebook uygulamasında paylaştı.

Leave a Comment