Bosch Ev Aletleri ve 24Kitchen’dan baklava yarışması 1

Doğa dostu teknolojileriyle gelecek nesilleri düşünen, doğal kaynakları korurken aynı zamanda tüketicilerinin hayatını kolaylaştıran Bosch Ev Aletleri ve Türkiye’nin 24 saat yayın yapan ilk yemek kanalı 24Kitchen işbirliği bol ödüllü bir yarışma ile devam ediyor. Bosch Ev Aletleri, başarılı şef Maksut Aşkar’ın sunduğu, 24Kitchen ekranlarına yayınlanan “Lezzet Sanatı” programına sponsorluk desteği veriyor. Bu işbirliği kapsamında düzenlenecek olan yarışmada katılımcılar renkli ödüllerin sahibi olmaya hak kazanacak.
7-20 Temmuz 2014 tarihleri arasında Bosch’un resmi Facebook sayfası www.facebook.com/BoschHomeTurkiye üzerinden yürütülecek yarışmada katılımcılardan Maksut Aşkar’ın “Ispanaklı Baklava” tarifi gibi kendine özgü, şaşırtıcı bir baklava tarifi vermeleri istenecek. En özgün baklava tarifini yazanlar arasından, jüri tarafından seçilecek toplam 5 kişi kesme tahtası, eldiven, oklava, bıçak ve spatuladan oluşan 24Kitchen mutfak seti, 10 kişi ise Maksut Aşkar’ın birbirinde lezzetli ve özel tariflerinin yer aldığı yemek kitapçığını kazanacak.
Maksut Aşkar ve ‘Lezzet Sanatı’
Maksut Aşkar 24Kitchen kanalında, doğa dostu teknolojileriyle kullanıcılarının hayatını kolaylaştıran Bosch Ev Aletleri sponsorluğunda, Eylül ayı sonundan beri yayınlanan ve Türk mutfağını modern haliyle dünyaya tanıtan “Lezzet Sanatı” programıyla TV izleyicisiyle buluşuyor. Bu programda tasarımcı kişiliğini Türk mutfağının ana malzemeleriyle birleştirerek ortaya sürprizlerle dolu ve hiç denenmemiş yemekler çıkarıyor. Meslek hayatının 20. senesinde her gün yeniliklerin peşinde koşarak ve geleneksel Türk mutfağına modern dokunuşlar ekleyerek, yemek yapmanın ötesinde yepyeni lezzetler tasarlıyor.

Leave a Comment