Bosforce, Anadoluhisarı Satılık Villa 1

Anadoluhisarı, İstanbul’un boğazdaki en güzel semtlerinden birisidir. Boğaz manzaralı yalıları herkesin dilinde dolaşmaktadır. Ayrıca tarihi dokusu ile başka bir öneme sahiptir. İstanbul’da Türk’lerin ilk yerleştikleri semt olarak bilinir. Anadoluhisarı Mezarlığı’na yolunuz düşerse mezarlığın 1300’lü yıllarda kurulduğunu görürsünüz. Semte adını veren Güzelcehisar, şarkılara konu olmuş Göksu Deresi, Küçüksu Kasrı, semtin ünlü yalıları başkaca akla gelen bilinenleridir Anadoluhisarı’nın.

Satışa konu villa Anadoluhisarı Çiftilik Caddesi üzerinde bulunmaktadır. İki parsel ayrı-ayrı ikişer villadan oluşan gayrimenkullerin arasına duvar çekilmediği için dört villalık bir site olarak kullanılmaktadır. Oysa boğazda satılık villa bir gayrimenkulün üzerine inşa edilmiş iki villadan biridir. Diğer iki villa ise diğer parselde inşa edilmiştir. Satışa konu villa; 626 m2 kullanım alanına sahip, bakımlı, 3,5 katlıdır. Her iki parselde de iki villaya bir havuz düşmektedir.

Anadoluhisarı satılık villa veya Boğazda yüzme havuzlu villa seçeneği ile Boğazda satılık villa aradığınızda satışa konu villamız karşınıza az çıkacak yerlerden biri olacaktır.

Söz konusu portföy ve diğer portföyler için Bosforce firmasından Uğur Özcan veya Ulvi Özcan’ı 444 YALI (444 9254) numaralı telefondan arayabilirsiniz. BosForce 20 yılı aşkın sektör deneyimi ve bölge müşteri bilgisiyle, teknoloji ve sosyal medyayı iyi kullanmasıyla, genelde lüks emlak segmentini özelinde müşterilerine kaliteli hizmet vermeyi hedeflemektedir.