Burger King web sitesine iki prestijli ödül 1

Hızlı servis restoran zincirleri sektörünün lideri konumunda bulunan TAB Gıda, Burger King markasına ait web sitesi ile web dünyasından iki prestijli ödülünün sahibi oldu.

TAB Gıda bünyesinde faaliyet gösteren Türkiye’nin en hızlı servis restoran zinciri Burger King, web tasarım trendlerini takip ederek hazırlanan, kullanıcı dostu tasarımı ve işlevselliği ile Web Awards 2015’te “Food Industry” kategorisinde “Standard of Excellence” ödülüne layık görüldü. Burger King, Türkiye’de kendi kategorisinden ödül kazanan tek marka oldu.

Üstün hizmet kalitesi ve müşterileriyle kurduğu sıcak ve samimi iletişim ile ürün yelpazesini her yıl yenileyen TAB gıda, başarılarını aldığı ödüllerle pekiştirmeye devam ediyor. Burger King, www.burgerking.com.tr web sitesi ile web dünyasının en prestijli ödülleri arasında gösterilen W3 Awards’da “General Website Categories – Food and Beverage” ödülünün de sahibi oldu.

Her yıl düzenlenen W3 Awards ın jürisini, yalnızca davet sistemi ile kabul edilen üst düzey Uluslararası Görsel Sanatlar Akademisi üyeleri oluşturuyor.

Leave a Comment