Class Akaryakıt Daha Fazla İnsana Ulaşmayı Hedefliyor

Ülkemizde akaryakıt sektöründe faaliyetlerini sürdüren Class akaryakıt Naifoğlu Holding firması yeni dönemde daha azla fazla insana ulaşmak için gelecek hedeflerini güncellemiş durumda. Söz konusu firma, bu kapsamda 2023 yılına kadar 50 olan akaryakıt istasyonu sayısını 250 ye ulaştırmak için çalışmalarına devam ediyor.

Küresel ekonomik gelişmelerin insanların hayatını daha fazla etkilediği bu dönemde firma, ekonominin daha fazla canlanması ve ekonomik seferberlikte üzerine düşenleri yerine getirmek için 3000 yeni insana 2023 yılına kadar ekmek kapısı olmayı hedefliyor. Bu kapsamda da firma hizmet sunduğu akaryakıt istasyonlarının sayısını arttırıyor.

Ekonomik Gelişmeye katkı

Ekonomik hedeflere ulaşmak için daha fazla istihdam önemli bir hedef olarak ön plana çıkıyor. Bu kapsamda Naifoğlu Holding sunduğu hizmetler ile yeni dönemde daha fazla insanın iş sahibi olması adına elini taşın altına koyuyor. Class petrolbu kapsamda yeni insanların iş sahibi olması için yatırımlarına hız vererek devam ediyor.

Class petrolCumhurbaşkanının işaret ettiği istihdam seferberliğine katkı sunmak amacı ile de yine bu alanda faaliyetlerine devam ediyor. Firma yeni akaryakıt istasyonlarına 2023 yılına kadar çok sayıda yeni istasyon eklemeyi hedefliyor. Bu kapsamda da firma yeni insanların yeni tesisler ile iş sahibi olması amacı ile de çalışmalarını hızlandırmış durumda. Ülkemizin geleceğine olan inancı ile firma ekonomik büyümenin daha hızlı gerçekleşmesi için üstüne düşeni yerine getiriyor.

Yayım tarihi
Haber olarak sınıflandırılmış