DenizBank tarım sektöründe  yerel iletişimde yarattığı fark ile Altın Effie kazandı 1

Tarıma verdiği değer ve destek ile sektörde pek çok ilke imza atan DenizBank, bu alanda yürüttüğü iletişim çalışmaları ile Reklamın Oscarları olarak bilinen 2015 Effie Türkiye Reklam Etkinliği Yarışması’nda ‘Yerelde Fark Yaratanlar’ kategorisinde ‘Altın Effie’ ödülünü kazandı.
Türkiye’de, tarımın toplum ve gelecek kuşaklar için değeri ile stratejik önemine ilk günden bu yana büyük önem atfeden DenizBank, sunduğu yenilikçi ürün ve hizmetlerin yanında başarılı iletişim çalışmaları ile de prestijli ödüller kazanmaya devam ediyor.
DenizBank, 2015 Effie Türkiye Reklam Etkinliği Yarışması’nda, aralarında “Çiftçimizin Yüzü Gülsün” kampanyasının da bulunduğu iletişim çalışmaları ile ‘Yerelde Fark Yaratanlar’ kategorisinde ‘Altın Effie’ ödülünü kazandı.
Çiftçinin Ayağına Giderek Hayatını Kolaylaştırdı
DenizBank’ın yerelde sunduğu hizmetleri ve çiftçiye samimi yaklaşımı, bankanın 1 milyonu aşan üretici müşterisi ve 5 milyar TL’ye yaklaşan tarım kredisine ulaşarak bu sektörün özel bankalar arasında en fazla pazar payına sahip kurumu olmasında büyük paya sahip.
Türkiye’nin her yerinde sunduğu yeni ve sektöre özel ürünler ile müşterilerinin hayatı kolaylaştırmayı hedefleyen DenizBank’ın bu ödüle layık görülmesinde; şubeye gelmesini beklemeden çiftçinin ayağına giden kaliteli hizmet anlayışı, üreticileriyle ortak amaç ve değerleri paylaştığını gösteren yaklaşımı ve binlerce üye iş yerinde tarımsal girdi alımlarında avantajlar sağlayan sektörün öncü ürünü Üretici Kart ile sağladığı fayda etkili oldu.
Denizbank, Türkiye çapında 300’e yakın şubesinde, sayıları 500’ün üzerinde olan tarım bankacılığı ekibi ile hizmet veriyor. Çoğunluğu ziraat mühendisliği eğitimi alan, bu nedenle sektörü ve üreticileri yakından tanıyan ekibi ile yöre çiftçisinin ihtiyaçlarına ve üye iş yerlerine özel ürün ve hizmetleriyle tarım sektörüne destek sağlıyor.

Leave a Comment