Dijitalin Uzmanları İstanbul’da 1

Türkiye’de SEO denilince akla gelen web oluşumu ZEO tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenecek olan DIGITALZONE’16, 21 – 22 Ekim tarihleri arasında Şişli Radisson Blu Hotel’de başlıyor. Doğu Avrupa’nın en büyük dijital pazarlama konferansı niteliğini taşıyan etkinlikte dünyanın en ünlü SEO uzmanları bir araya geliyor ve SEO üzerine eşsiz sunumlar yapıyor olacak.

DIGITALZONE’16, 21 – 22 Ekim tarihleri Gereçekleştirilecek.

Türkiye’de SEO hakkında bilgi edinilebilecek birçok etkinlik düzenleniyor ancak bunların en büyüğü ve kapsamlısı bu yıl dördüncü kez ZEO.org organizatörlüğünde gerçekleştiriliyor. Her yönüyle SEO konusu ele alınacak olup, uzmanların sunumlarıyla katılımcılara bilgi verilecek. Konuşmacılar arasındn dünya çapında ün yapmış birçok isim bulunacak ve değişik konulardaki sunumları ile katılımcıları aydınlatacak konuşmalarını gerçekleştirecekler. Aynı zamanda ZEO kurucu ve SEO uzmanı Yiğit Konur’da konuşmacı olarak etkinlikte yer alacak.

Etkinlik 21-22 Ekim tarihleri arasında Şişli Radisson Blu Hotel’de gerçekleştirilecek. SEO hakkında bilgi edinmek isteyen herkesin mutlaka gitmesi gereken bir organizasyon olan DIGITALZONE sadece bilgi verici değil, aynı zamanda network fırsatları ile farklı workshop etkinlikleri ile katılımcıları farklı şekilde yönlendirmeyi planlıyor. En güncel SEO taktikleri, SEO stratejileri ve uygulamaları hakkında düzenlenen konferanslar ile sayısız sunum gerçekleştiriliyor. Katılımcıların da aktif olarak yer alabileceği etkinlikte konferans verecek olan uzmanlar dijital hayatın ansiklopedisi niteliğinde deneyimlerini ve bilgilerini aktaracaklar. Geçmiş yıllarda hem şirket hem de bireysel katılım sayısının fazla olması Türkiye’ de SEO çalışmalarının da önem kazandığını gösteriyor. Web sitelerinin doğal yoldan popülerlik kazanmasında SEO’nun oldukça önemli bir rol oynadığı gerçeği tüm dünyada kabul edilmiş olmakla beraber, işletme sahipleri de başarıya gidecekleri yolda SEO’nun önemli bir anahtar olduğunu fark etmiş durumdalar.  Teknoloji çağında yaşıyor olmanın avantajlarından yararlanmak ve bilgilenmek isteyen herkes düzenlenen etkinlik ve konferanslara katılabilirler. DIGITALZONE’16 etkinliğine katılacak uzmanlar ile ilgili bilgileri ve DIGITALZONE’16 etkinlik biletlerini zeo.org/digitalzone/ adresinden edinebilirsiniz.

https://zeo.org/digitalzone

Leave a Comment