Domus Visual Brand Design bursu için yarışma düzenleniyor 1

Domus Academy’nin Eylül’de başlayan masterları için açtığı yarışmalarda projelerini en merakla beklediğim bölümlerden biri Visual Brand Design’dı. Projeyi bizim kültürümüzden uyarlamak bakınca oldukça zordu ama Eylül yarışmasına katılan 2 öğrencimiz bunu başardı ve çok güzel projeler çıkararak 2. ve 3. lük ödüllerini aldı.
Ocak 2016’da başlayan Visual Brand Design bölümü için de istenen proje aynı. Yarışmanın konusu “Bastards Everywhere”. Sponsor firma skateboard, snowboard vb. kıyafet ve ekipmanlarını satan Bastard firması. Firma oldukça dinamik ve genç bir firma. O yüzden yarışma için ilginç projeler çıkabiliyor.
Yarışma için istenen belgeler neler?
– 6/8 sayfalık proje açıklamaları ile beraber proje görselleri
– CV
– Motivasyon mektubu
– Transkript / Diploma
– Başvuru formu
Yarışmaya katılmak için istenen belgeleri tek bir pdf formatında [email protected] adresine iletmeniz yeterli.
Yarışma ile ne kadar burs veriliyor?
Yarışma ile toplamda 5 öğrenciye burs verilecek. 1.lik ödülü %60, 2.lik ödülü %50, 3.lük ödülü %40 ve mansiyon ödülü ise 2 kişiye %20 burs şeklinde. Yani 25.490€ olan Domus Academy eğitim ücreti %60 en yüksek burs oranı ile 10.196€ olacak.
Yarışmanın son başvuru tarihi nedir? Sonuçlar ne zaman açıklanacak?
Yarışmanın son başvuru tarihi 2 Ekim 2015. Sonuçlar 26 Ekim’de öğrencilere email ile duyurulacak.
Yarışmaya katılmak için lütfen CV’nizi [email protected] adresine iletin ve bizden yarışmanın orjinal metni ile başvuru formunu isteyin. Yarışmaya katılacaklara bizi 0216 504 20 12’den arayarak randevu almalarını ve geçmiş senelerde burs kazanan projeleri görmelerini tavsiye ederiz.
Vera Eğitim Danışmanlık – Akasya Acıbadem

Leave a Comment