Dünyayı Setur’la, muhteşem ödüllerin sahibi ol! 1

Türkiye’nin öncü turizm firmalarından Setur, Dünya çapındaki başarılı turlarını  “Dünyayı Setur’la” oyunu ile tanıtmaya hazırlanıyor.
Misafirlerinin birbirinden güzel ülkeleri deneyimli tur rehberleri eşliğinde keşfetmesini sağlayan Setur, Dünyayı Setur’la oyunu ile dijitalde de keyifli bir Dünya turu imkânı sağlıyor.
7 ülke, 7 görev, muhteşem ödüller!
Setur, Dünyayı Setur’la oyunu ile birbirinden eğlenceli 7 farklı ülkeye ait 7 farklı oyun ile kullanıcıları zamanla yarıştırıyor ve muhteşem ödüller kazandırıyor. Çekiliş ile belirlenecek kazananlardan; 2 kişi Atlas Jet’den hediye çeki, 2 kişi Arçelik’ten LCD televizyon, 3 kişi ise Grundig’ten dijital fotoğraf makinesinin sahibi olacak. Bol ödüllü bu yarışmaya 18 yaşından büyük herkes katılabilme hakkına sahip.
Setur’la Eğlencenin Adresi oyun.setur.com.tr Hizmetinizde!
25 Aralık 2014 tarihine kadar sürecek oyunu deneyimlemek ve birbirinden güzel ödüllere sahip olmak için oyun.setur.com.tr adresine girmeniz ve bol çekiliş hakkı için tüm görevleri tamamlamanız yeterli. Bu yarışmayı kaçırmak istemiyorsanız,  siz de Dünyayı Setur’lamak için
 
 

Leave a Comment