Erkeklerin Vazgeçilmez Aksesuarı Kehribar Tesbih Modelleri 1

Şifalı taşlar arasında yer alan kehribar, günümüzde erkeklerin vazgeçemeyeceği tesbih aksesuarına uzun yıllardır konu olmuştur ve hala popülerliğini devam ettirtmektedir. Her sezon yeni ürünlerin tesbih severler ile buluşmasıyla bir çok kişi tesbihi artık kombinlerinin yanı sıra el alışkanlığı içinde kullanmayı tercih edebilmektedir. Bunun için ise oltu ve kehribar tesbih modelleri en çok tercih edilenler arasındadır.

Özel bir işçilik ile yapılmış tesbihler her zaman uzun yıllar orjinalliğini korur ve dış görünüşü ise kullanıldıkça daha da zengin bir hale gelir. Sizlere tavsiyemiz eğer tesbih sever bir kişiliğe sahipseniz kesinlikle orjinal ürün almanızı önermekteyiz. Uzun yıllar stilinizi ve tarzınızı koruyacak olan oltu tesbih veya kehribar tesbih ürünleri için Takıhan‘ın web adresini ziyaret etmeden tesbih almayınız!

925 Ayar Gümüş Püsküllü Arpa Kesim Sıkma Kehribar Tesbih

Ekonomik fiyatı ve şık görünüşüyle kehribar tesbih severleri kendine çeken yapısıyla 2017 yılının en trend ürünleri arasında yer almaktadır. Gümüş püsküllü özelliğiyle de çarpıcı bir detay sunan arpa kesim sıkma kehribar günlük kombinlerinizde ve özel günlerde kıyafetlerinizin en iyi tamamlayıcısı olacaktır.

Bu ürünü Takıhan’ın web adresini ziyaret ederek %25 indirim fırsatıyla hemen satın alabilirsiniz.

Süzme Renk Arpa Kesim 925 Ayar Gümüş Püsküllü Damla Kehribar Tesbih

Kehribarın en orjinal hali olarak bilinen damla kehribar, konu olduğu tesbihi süzme renk seçeneğiyle ihtişamlı ve büyülü kılmakta! Görselden de görüldüğü üzere ihtişamlı bir yapıya sahip olan bu ürün 925 ayar gümüş püsküllü detayıyla oldukça kaliteli ve şık. Ayrıca kehribar tesbih Yaşamın bir yük olduğunu düşündüğünüz ve sorunlar altında ezildiğinizi hissettiğinizde, şifa yüklü enerjisiyle sizi canlandırır.

Türkiye Trendlerinin En İyi Tesbihleri Takıhan’da!

Müşteri memnuniyetini ilke edinerek yılların tecrübesiyle hizmetlerini profesyonel bir şekilde sürdüren Takıhan firması, kaliteli ve orjinal ürünlerini siz değerli tesbih severlere sunuyor. Bunun yanı sıra gümüş kolye, gümüş yüzük, gümüş set ve gümüş ürünlerinide bünyesinde barındıran Takıhan geniş ürün yelpazesiyle tüm takı severlere kaliteli bir hizmet sunuyor! Gelişmiş e-ticaret sistemiyle Takıhan’ın web adresinden dilediğiniz ürünü satın alıp anında kargolansın!

Daha detaylı bilgi için : http://www.takihan.com

Leave a Comment