"Gamecell Yılın En İyi Oyunları" belirleniyor 1

Merlin’in Kazanı tarafından on bir yıldır düzenlenen ‘Yılın En İyi Oyunları’ bu sene Gamecell sponsorluğunda gerçekleşiyor. Gamecell Yılın En İyi Oyunları’nda 2016 yılına damgasını vuran yüzlerce oyun arasından 21 kategoride en iyiler seçilecek.

Türkiye’nin entegre oyun platformu Gamecell, bu yıl 11.si düzenlenen Yılın En İyi Oyunları’nın sponsoru oldu. Gamecell Yılın En İyi Oyunları’nda stratejiden aksiyona, FPS’den multiplayer’e, RPG’den yarışa toplam 21 kategoride Overwatch, Uncharted 4 ve Doom gibi güçlü yapımların yer aldığı yüzlerce oyun arasından en iyiler belirlenecek. Oyunseverler, anket sorularının yer aldığı oylamaya katılarak 2016 yılına damgasına vuran oyunları seçecek.

Gamecell Yılın En İyi Oyunları’nın seçileceği ankette yer alan “3 aylığına Gamecell’in yönetimi sende olsa, Gamecell için ne yapardın?” sorusuna verilecek en yaratıcı cevabın sahibi, Gamecell ve Merlin’in Kazanı’nın oluşturduğu jüri tarafından belirlenecek olup PlayStation 4 Pro, AOC D2769V led monitör ve Turkcell T70 akıllı telefon kazanma şansı yakalayacak.

Oylama www.merlininkazani.com internet sitesi üzerinden başlamış olup 23 Ocak 2017 tarihine kadar devam edecek. Yılın en iyi oyunlarının belirleneceği oylamanın sonuçları 24 Ocak 2017 tarihinde oylamanın yapıldığı internet sitesinden açıklanacak.

Leave a Comment