Gıdı Estetiği 1

Gıdı estetiği, insanlarda yaşlanmanın etkisiyle görülen şekil bozukluğunu tedavi etmek için yapılan estetik operasyonlardan biridir. Gıdı bölgesi olarak kabul edilen çenenin alt kısımlarında oluşan sarkmalar, insanları daha yaşlı gösterir. Bu sarkmalar bir takım makyaj hilesiyle kapatılmak istense de bu yöntem kalıcı bir sonuç oluşturmaz. Gıdı estetiği bu sarkmalardan tamamen kurtulmak isteyenlerin tercih ettiği bir yöntemdir.

Gıdı ameliyatı, genellikle kadınlar tarafından ilgi görmektedir. 30’lı yaşlarla birlikte yüz ve çevresindeki deformasyon ve sarkmalar, kadınları estetik operasyonlara yönlendirir. Gıdı sarkmasını önleyici gıdı aldırma yöntemi estetik ameliyat olan kişiyi 5 – 15 yıl arasında gençleştirebilir. Bu rakamların iyi sonuçlara ulaşması gıdı estetiğinin alanında uzman bir doktor tarafından yapılması gerekir.

Gıdı Estetiğinin Etkileri

Gıdı estetiğinde olumsuz bir etki bulunmamaktadır. Sanılanın aksine mimik kaybı ve ses teli bozukluğu gibi etkiler gıdı ameliyatı sonucunda görülmez.

Gıdı Estetiği Kalıcı Bir İşlem mi?

Gıdı estetiğinin etkisi alanında uzman plastik cerrahi uzmanı tarafından yapıldığı takdirde uzun yıllar sürer. Oldukça kalıcı bir etkisi bulunmaktadır. İşlem sonrasında hastanın kilo alımı yaşamaması estetik sonucunun daha kalıcı olmasını da sağlar.

Hastanın gıdı aldırma için uygun olup olmadığı uzman doktor tarafından gerçekleştirilen detaylı muayene sonrasında verilebilmektedir. Gıdı estetiği fiyatı da yapılacak bu detaylı muayene sonrasında hastaya bildirilebilmektedir. Hastanın ihtiyacı olan gıdı germe şiddeti gıdı estetiği fiyatının da farklılık göstermesine neden olabilir. Daha sağlıklı bir yorum için detaylı bir muayene olmanız gerekir