“Git git bitmez” Mogaz Otogaz’a  effie ödülü 1

Aygaz A.Ş. markası olan Mogaz Otogaz’ın, yakıt tasarrufunu esprili bir dille anlattığı ‘Git Git Bitmez’ başlıklı iletişim kampanyası, Reklamcılar ve Reklamverenler Derneği ve Effie Worldwide Inc.’nin işbirliğiyle düzenlediği, 7.Effie Türkiye Reklam Etkinliği Yarışması’nda ‘Bronz Effie’ ödülüne layık görüldü.

Geliştirilmiş formülüyle yakıt tasarrufu sağlayan Mogaz Otogaz, ‘Git Git Bitmez’ başlıklı iletişim kampanyasıyla, kampanyaların iş sonuçlarının değerlendirildiği Türkiye’nin en prestijli reklam ödül programı Effie’den ödülle döndü. Effie Worldwide, Inc. ile Reklamcılar ve Reklamverenler Dernekleri tarafından düzenlenen 7. Effie Türkiye Reklam Etkinliği Yarışması kapsamında, Mogaz Otogaz, ‘Bronz Effie’ ödülünü almaya hak kazandı.

Bu yıl 33 kategoriden 350’nin üzerinde projenin müracaat ettiği ve 226 projenin finale kaldığı Türkiye Reklam Etkinliği Yarışması’na, Mogaz Otogaz, yakıt tasarrufunu esprili bir dille anlattığı ‘kapsamlı ve yıl boyunca sürdürülen iletişim kampanyasıyla katıldı. Kampanya bünyesinde ‘İhtiyaç Molası’ başlıklı tv reklam filminin yanı sıra diğer ulusal mecralarda ‘Git Git Bitmez’ iletişimi, dijital mecrada oyunlu bir yarışma ve promosyon kampanyasının bulunduğu ‘Git Git Bitmeyen Site’ projesi, çeşitli illeri kapsayan roadshow aktivitesi gibi birçok farklı projeye yer verildi.

Mogaz Otogaz’ın daha az yakıtla daha fazla kilometre yapma özelliğine dikkat çekilen reklam kampanyası, sektörün önde gelen isimleri, akademisyenler ve profesyonel marka yöneticilerinden oluşan 17 kişilik jüri tarafından yapılan değerlendirme sonucunda ödüle layık görüldü.

Leave a Comment