Google Haritalara Firmanızı Kayıt Edelim 1

İş dünyasında hedef kitleye ulaşmak her zaman için en önemli tanıtım çalışmalarının başında gelmektedir. Hitap ettiğiniz hedef kitleye ulaşabilmek için birden çok yol ve yöntem mevcuttur. Son zamanlarda teknolojik aletlerin gelişmesi ile harita ve yön bulma konusunda ki ürünler gün geçtikçe hayatımızda daha çok yer etmeye başlamıştır. Bir yerden bir yere giderken cep telefonumuzdaki ya da navigasyon cihazındaki harita aracılığı ile hedefe ulaşmak daha kolay hale gelmiştir.

Firmanızı google haritalarına eklemek mi istiyorsunuz yapmanız gereken “Google firma ekle” linkine tıklayarak firmanızın bilgilerini girmeniz geri kalan işlemleri biz sizin adınıza hallediyoruz. Google haritalarında firma bilgileriniz “google harita kayıt” işlemi yapıldıktan sonra haritalarda yerini alacaktır.

Mapsgen olarak firmaların haritalara eklenmesi hizmeti vermekteyiz. Firmaların haritalarda ve navigasyon cihazlarda yer almasının önündeki zorlukları kaldırmak ve tüm harita kayıt servislerine tek bir seferde kaydetmek için yola çıkan mapsgen, kısa sürede binlerce firmanın harita kayıt işlemini gerçekleştirdi.

Google haritalar üzerinde firmanız gözükmüyor mu yapmanı gereken “google kayıt” linkine tıklayarak firmanızı tanıtma adına ilk adımı atmanız gerekiyor.

maspgen, eczanelerden avukatlık ofislerine, marketlerden kafelere, restaurantlardan mağazalara kadar hem tek tek firmaların lokasyonlarını haritalara kaydeder hem de şubeleri bulunan şirketlerin tüm şubelerinin harita kayıt işlemlerini ve yönetimini tek bir yerde toplar.

Kurulduğu andan itibaren mapsgen partnerlik ve işbirliği anlaşması yaptığı Google ve Yandex harita servisleri, Türkiye’de kullanılmakta olan 16 navigasyon cihazı, Foursquare, Swarm ve Yelp konum hizmetleri ile birlikte firma ve işletmelerin ihtiyacı olabileceği tüm haritalara tek bir seferde kayıt gerçekleştirmektedir.

mapsgen, firmaların internet, navigasyon ve cep telefonları haritalarında yer alması ve kolayca bulunmaları için hizmet vermektedir.

Tüm haritalara firma kaydı yapmak için kolaylık sağlamak ve şirketlerin dijital konumlarını tek bir yerde toplayıp istenildiğinde değişikliğin anında yapılabilmesi için mapsgen her geçen gün daha fazla firmaya harita kayıt işlemleri hizmeti vermektedir.

Mapsgen firması olarak hizmet verdiğimiz servisler;

  • Google Haritalar
  • Yandex Haritalar
  • Navigasyon Cihazları
  • Cep Telefonu Haritaları
  • Foursquare Haritalar
  • Swarm Haritalar
  • Yelp Konum Hizmetleri

Leave a Comment