Günümüz Dünyasının Vazgeçilmez Dil Eğitimi; İngilizce 1

Modernleşen günümüz çağında insanların veya ülkelerin birbirine yakınlaşmasında bir takım ortak kullanılan diller elbetteki öncelik taşıyor. İngilizce ise bu noktada öne çıkan başlıca dillerden bir tanesi. Gerek eğitim gerek iş seyahatleri gerekse kültürel aktiviteler esnasında büyük bir önem arz ediyor.

Günümüzde dünyayı yöneten ülkelerin büyük çoğunda  İngilizce konuşuyor. Dolayısıyla İngilizce kullanmanın önemi de her geçen gün bu yönde artış gösteriyor. Ayrıca eğitim kurumlarında zorunlu ders olarak okutulan İngilizce, üstelik akademik açıdan da büyük bir rol oynuyor. Lisansüstü eğitimlerde ve çeşitli mesleki faaliyetlerde dilin önceliği her zaman ön plana çıkıyor. Ana dili kadar önem taşıyan İngilizce’nin öğrenilebilmesi için  eğitim kurumu seçimine de mutlaka dikkat etmek de fayda var. Köklü eğitim kadrosuna sahip olan Wall Street English, seçkin ve özgün eğitim anlayışı ile pratik şekilde dil öğrenebilmenizi kolaylaştırıyor. Siz de kolay ve eğlenceli bir şekilde İngilizce öğrenmek için WSE ayrıcalıklarına başvurun ve kısa sürede İngilizce öğrenmenin rahatlığına varın.

Öğretici Eğitim Metodu ve Avantajlı Olanaklar

Günümüz eğitim dünyasında her ne kadar öğrenci merkezli eğitim anlayışı benimsense de her zaman öğretmen merkezli bir eğitim kullanılıyor. Ancak Wall Street English, her zaman öğrenci merkezli eğitime bağlı olarak İngilizce konuşma eğitimi vermeyi hedef ediniyor. WSE Blended metot, yanlış yapma telaşı yaşamadan kendi özgür ortamınızda öğrenme seviyenize göre İngilizce eğitimi almanızı sağlıyor.

Kişisel Eğitim Avantajı

WSE’de öğrencilere İngilizce eğitimi verilmeden önce  seviyelerinin tespit edilmesi gerekiyor. Dolayısıyla kayıt olan her öğrenci önce Seviye Tespit Sınavı’na girerek kendi kurunu kendisi ölçüyor. Ortaya çıkan sonuçla birlikte öğrenci, eğitim danışmanları ile birlikte kendi ihtiyaçlarını belirliyor. Daha sonra eğitim gereksinimini karşılayacak bir sınıfta kendine uygun bir program ile eğitim almaya başlıyor. Oryantasyon dersleri verildiği için öğrenciler hem İngilizce öğrenme konusunda hem de eğlenceli şekilde dil öğrenebilme noktasında deneyim elde ediyor. Wall Street English ile siz de eğitim hayatınızda yeni bir sayfa arayabilir, kariyeriniz ve global açıdan iletişimizde kolaylık sağlayacak yeni bir dil öğrenebilirsiniz.

Leave a Comment