SON DAKİKA

Grafikhaber.net

Haber ve tasarım 9. kez buluşuyor

Haber ve tasarım 9. kez buluşuyor
Bu haber 31 Mayıs 2014 - 22:10 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Seminer kapsamında dünyanın ve Türkiye’nin en önemli gazeteci, tasarımcı ve fotoğrafçıları öğrencilerle bir araya gelecek. 1 hafta sürecek tasarım ve haber maratonuna öğrenciler www.arti1t.com adresinde 5 Haziran’a kadar başvuru yapabilecek. Elemeyi geçen katılımcılar 17-24 Haziran 2014 tarihleri arasında Zaman Gazetesi merkez binasında yapılacak etkinliğe davet edilecek.

9. yılında Tasarım Günleri zengin bir içerikle geleceğin gazete tasarımcılarını misafir edecek. Artık bir gelenek halini alan etkinliğe ağırlıklı olarak Güzel Sanatlar ve İletişim öğrencileri kabul ediliyor. Bunun dışında tasarıma ilgisini çalışmalarıyla kanıtlayan farklı bölümlerden öğrencilere de şans tanınacak.

+1T, alanında tek olma özelliğiyle büyük bir boşluğu dolduruyor. Gazetecilik sektörünün ihtiyaç duyduğu tasarımcı gazetecilerin yetişmesi için Gazete Tasarım Günleri öğrencilere ve sektöre büyük bir fırsat sunuyor. Seminerin temel amacı, çağın gereklerine uygun, gelişime açık, daha estetik ve daha fonksiyonel gazetelerin tasarlanmasını sağlamak. +1T, dokuz yıldır tasarım kavramını seslendirerek sektör çalışanlarını bilinçlendirdi ve yüzlerce gazete tasarımcısının yetişmesine öncülük etti.

Başvuruda bulunmak için

http://arti1t.com/basvuru/

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER