HotelsPro yeni marka kimliğini tanıttı 1

Seyahat sektörü profesyonellerine teknoloji ve rezervasyon çözümleri sunan HotelsPro, yeni marka kimliği lansmanını dünyanın en önemli turizm fuarlarından biri olarak kabul edilen Londra’daki World Travel Market (WTM) fuarında yaptı.

205’dan fazla ülkede, 342.000’den fazla otel ile seyahat sektörü profesyonellerine cazip seçenekler sunan HotelsPro, yeni marka kimliğini dünyanın en önemli turizm fuarlarından biri olarak kabul edilen London World Travel Market (WTM) fuarında tanıttı. London World Travel Market fuarında global turizm sektörü profesyonelleriyle buluşan yeni marka kimliği, markanın “işbirliği, çeviklik, küresel uygunluk ve erişilebilirlik” değerleriyle eşdeğer olarak tasarlandı. Dünya çapındaki otel envanterini sürekli genişleten ve 40’tan fazla ülkede yerel ofisiyle hizmet sunan HotelsPro’nun yeni marka kimliğinde bulunan anahtar sembolü işlevsellik ve çevikliğe atıf yaparken, logo renklerinden turuncu enerji, hız ve erişilebilirliğe; gri ise, kurumsallık ve küresel uygunluğa vurgu yapıyor.

Yeni marka kimliği ilgili bilgi veren HotelsPro Genel Müdürü Nevgül Bilsel Safkan; “Global turizm sektörünün buluşma noktası WTM London Fuar’ında iş ortaklarımızın ve turizm profesyonellerinin karşısına “işbirliği, çeviklik, küresel uygunluk ve erişilebilirlik” değerlerimizi yansıtan yeni marka kimliğimizle çıkmanın heyecanını yaşadık. Yenilenen marka kimliğimiz güçlü, yenilikçi ve çağdaş duruşuyla dünyanın önemli seyahat toptancılarından biri olan HotelsPro’nun vizyon ve marka değerlerini daha etkili bir biçimde yansıtıyor.” dedi.

Leave a Comment