SON DAKİKA

Grafikhaber.net

İlk Yerli Yapım Çizgi Dizisi Kral Şakir ekranlarda

Cartoon Network’un ilk yerli yapım çizgi dizisi Kral Şakir artık ekranlarda olucak. Kral Şakir’in maceraları bugunden itibaren hafta içi her gün 17.00’de Cartoon Network’ta izlemeye başlayabilirsiniz.

İlk Yerli Yapım Çizgi Dizisi Kral Şakir ekranlarda
Bu haber 16 Mayıs 2016 - 16:30 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Kral Şakir’in maceraları hafta içi her gün 17.00’de Cartoon Network’te

Koca Kafalar ve Fırıldak Ailesi’nin yaratıcısı Varol Yaşaroğlu’nun eseri Kral Şakir; bir aslan ailesinin, hayvanların yaşadığı günümüz şehir hayatında başımıza gelen komik ve macera dolu hikayelerini ekrana getiriyor.

Çocuklar tarafından ilgiyle izlenen Cartoon Network, Türkiye’de bir ilki daha gerçekleştirdi. Tamamıyla Türkiye’ye özel bir çizgi diziyi hayata geçiren Cartoon Network, çocukları Kral Şakir ile tanıştırıcak. Kral Şakir, Koca Kafaların yaratıcısı, Fırıldak Ailesi’nin yapımcısı ve yaratıcısı Varol Yaşaroğlu’nun kaleminde can buldu.

Kral Şakir Cartoon Network Ekranlarında

Çizgi dizi, Şakir’in babası Remzi ve yakın dostu Fil Necati’nin başlarını belaya sokmalarını, evin annesi Kadriye’nin aileyi bir arada tutmasını ve evin minik ama en mantıklı üyesi Canan’ın her seferinde bütün sorunları yoluna kurması ile bu sevimli ailenin günün bitiminde rahat bir nefes alabilmesini komik ve eğlenceli bir dille ekranlara taşıyor.

Ailelerin de çocuklar kadar izlemekten keyif alacağı ve beraber zevkle izleyecekleri Kral Şakir, hafta içi her gün saat 17.00’de Cartoon Network ekranlarında.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER