SON DAKİKA

Grafikhaber.net

İngilizce Konusarakogren.com ile Öğrenilir

İngilizce Konusarakogren.com ile Öğrenilir
Bu haber 07 Eylül 2015 - 13:58 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Günümüzde İngilizce bilmenin önemi her alanda karşımıza çıkmaktadır. Kariyer planlamalarında, yabancı iş ortaklıkları görüşmelerinde, akademik konularda ve daha pek çok ihtiyaçta karşımıza İngilizce çıkar. Global dünyada gelişen trendlere ayak uydurabilmek ve ticari ilişkiler kurabilmek için İngilizce öğrenmek ve bu dili sürekli geliştirmek gereklidir. Akıcı bir konuşma için dil eğitiminin çok erken yaşlarda başlaması gereklidir. İngilizce, öğrenilecek bir ders olduğu sürece akıcı ve rahat bir konuşmanın sağlanması zorlaşır. Yabancı dil dersleri belirli kalıplarla ve formüllerle öğretildiği zaman diğer derslerden hiçbir farkı kalmaz. Yabancı dilin yaşanarak ve pratik yaparak desteklenmesi ve günlük hayatta kullanılan dilin yaşama geçirilmesi önemlidir. Dil gelişimi doğumla başlayan ve yaşam boyu devam eden bir süreçtir. İngilizce günlük hayattan ticarete, eğitimden iletişime ve başarıdan sanata kadar pek çok konu için son derece önemli bir dildir. Bugün dünya üzerinde 2 milyar insanın bu dili konuştuğu düşünüldüğünde İngilizce öğrenmenin ne kadar önemli olduğu açıkça görülür. İngilizce dünyada resmi dil olarak en çok kullanılan 3.dil olmasına rağmen, en çok kullanılan 1.dildir.

İngilizcenin akıcı bir şekilde kullanabilmesi ve pratik olarak konuşulabilmesi için alınacak eğitim ve yapılan tekrarlar çok önemlidir. İngilizceyi etkin kullanabilmek için ne söylendiğini iyi anlamak kadar, etkin bir şekilde konuşmak da önemlidir. Dil eğitiminin en büyük sıkıntısı alınan eğitimlere, gidilen kurslara, alınan kitaplara, harcanan zamana ve paraya rağmen bilgilerin pratiğe dökülememesidir. Size özel şartlar altında, size uygun eğitim planıyla, tamamı yabancı öğretmenler eşliğinde hizmet sunan konusarakogren.com İngilizce öğrenmek veya İngilizcesini geliştirmek isteyenler için en doğru adrestir. Türkiye’nin en etkili İngilizce öğreten yöntemi ile kısa sürede konuşmaya başlanmaktadır. Ana dili İngilizce olan eğitmenle karşılıklı konuşabilen aday her geçen gün kendine olan güvenin artırır. Ve kısa süre zarfında rahatlayarak dildeki etkinliğini artırır. Acaba İngilizce öğrenebilecek miyim diye düşünmeye kafa yormayın ve hemen çalışmaya başlayın. Kişinin ilgi alanına ve keyif aldığı konulara ait yazılmış makaleleri, haberleri ve yazıları okuması kelime haznesinin gelişmesini sağlar. Ana dilde düşünme ve bunu İngilizceye çevirme yolu izleyen adaylar oldukça yavaş ve düşüne düşüne konuşurlar. Oysa ana dili İngilizce olan eğitmenler ile yapacağınız konuşma ve alacağınız derslerle Türkçe konuşur gibi akıcı bir İngilizceye sahip olabilirsiniz. Düşünme ve konuşma birlikte çalışan bir kavramdır.

Konusarakogren.com sitesindeki blog yazıları ile ilginiz çeken konular hakkında yazılmış makaleleri okuyabilir dil ile her an içi içe yaşayabilirsiniz. Teknolojinin hayatımıza kattığı pek çok kolaylık ile uzaktan online olarak sesli ve görüntülü ders alarak İngilizce öğrenebilirsiniz. Deneyimli ve anadili İngilizce olan eğitmenler eşliğinde, kendi belirleyeceğiniz saatlerde, sabit telefon veya skype üzerinden, dilediğiniz süre içerisinde online kitaplar ve gramer kitapları eşliğinde İngilizce dersi alabilirsiniz. İngilizce öğrenme işini ihmal etmeyin hayatınızın her alanının değiştiğini fark edeceksiniz.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER