İpekyolu Belediye Merkezi Mimari Proje Yarışması Sonuçlandı 1

İpekyolu Belediye Başkanlığı tarafından açılan yarışmada şartname satın alan 120 müellifin 74’ü proje teslim etti. İpekyolu Belediye Eş Başkanı Veysel Keser’in de tümüne katıldığı değerlendirme çalışmaları Dr. Mimar Devrim ÇİMEN (ODTÜ), Y.Mimar Derya EKİM ÖZTEPE (İTÜ), Y.Mimar Yeşim HATIRLI (ODTÜ), Y.Mimar Özcan UYGUR (ODTÜ) ve İnşaat Mühendisi Erdal BALSAK’tan (ODTÜ) oluşan asli jüri tarafından yapıldı.
1. ÖDÜL
Cenk Çeşmeli, Mimar -ODTÜ
Yardımcılar
Müge ERKILIÇ, Mimar-ODTÜ
Reva ŞERMET, Peyzaj Mimarı-Namık Kemal Üni.
Diğer Disiplinler
Tolga ÇEŞMELİ, İnşaat Müh.-Dokuz Eylül Üni.
Yıldıray ÖZMEN ,Elektrik Müh.-İTÜ
Naz DAMAKLI, Makine Müh.-Süleyman Demirel Üni.
Gizem GÜNER, Peyzaj Mimarı- Bilkent Üni.
2. ÖDÜL
Can TAMİRCİ, Y.Mimar-ODTÜ ( Ekip Başı )
Hüseyin KOMŞUOĞLU, Mimar –D.E.Ü.
Diğer Disiplinler
Sezin TANER, Y. Mimar -ODTÜ
Melih VAHİDYMARİAN, Mimar-ODTÜ
Kadir UYANIK, Y. Mimar-KATÜ
Yardımcılar
Hakan TAŞ, Öğrenci
Mustafa ŞARKIŞLA, Öğrenci
Ali Osman BAYRAM,Öğrenci
3. ÖDÜL
Barış DEMİR, Mimar-Osmangazi Üni. ( Ekip Başı )
Sıddık GÜVENDİ ,Mimar- Karadeniz Teknik Üni.
Burak PELENK, Mimar-Yıldız Teknik Üni.
Diğer Disiplinler
Eda EKİM-Peyzaj Mimarı-İTÜ
Murat AKYÜZ, İnşaat Müh.-İTÜ
Mehmet Alp OLCAYTU, Makine Müh.-İTÜ.
Burhanettin Kerem OLCAYTU, Elektrik Müh.- Yıldız Üni.
Yardımcılar
Soyer BAYRAKTAR, Mimar-KATÜ
Dilara DEMİRALP, Mimar- YTÜ
Damla İÇYER, Mimar- Bilgi Üni.
Oğulcan DEMİRGAN, Öğrenci-İstanbul Kültür Üni.
1. MANSİYON
Eren BAŞAK, Mimar-ODTÜ ( Ekip Başı )
Meral ÖZDENGİZ BAŞAK, Mimar- ODTÜ
Deniz Dilan KARA, Mimar-ODTÜ
Diğer Disiplinler
Tamer FENERCİOĞLU, İnşaat Müh.-ODTÜ
Hakan YAZMAN , Makine Müh.-G.Ü.
Kemal OVACIK, Elektrik Müh.-ODTÜ
Deniz ÇELİKLİ, Peyzaj Mimarı-Bilkent Üni.
2. MANSİYON
Gürkan OKTA, Mimar- İTÜ ( Ekip Başı )
Birge YILDIRIM OKTA, Mimar-İTÜ
Zeynep ATAŞ, Mimar- İTÜ
Osman SÜMER ,Mimar-ODTÜ
Diğer Disiplinler
Hakan ÇATALKAYA,İnşaat Müh.-YTÜ
Meltem ERDEM KAYA,Peyzaj Mimarı-İstanbul Üni.
Volkan OKTA,Makine Müh.-YTÜ
Altuğ TOSUN,Elektrik Müh.-YTÜ
3. MANSİYON
Oknur ÇALIŞKAN, Mimar –İTÜ ( Ekip Başı )
Diğer Disiplinler
Eşref AKBAL, İnşaat Müh.-Balıkesir Üni.
Hakan YÜCEL, Makine Müh.-Fırat Üni.
Hayri AYDIN, Elektrik Müh.-Yıldız Üni.
Mehmet Zeyat HATTAPOĞLU, Peyzaj Mimarı -Ankara Üni.
4. MANSİYON
Kerem ÇINAR, Mimar-İTÜ ( Ekip Başı )
G. Rabia EVKAYA, Mimar -O.D.T.Ü.
Diğer Disiplinler
Güven ÖZER, Y. Mühendis, Statik-İTÜ
Ahmet AKÇAKAYA, Y. Mühendis-Mekanik-YTÜ
Ramazan ZEYTÜN, Elektrik Müh.-İTÜ
Evrim KARAMAN, Peyzaj Mimarı-KATÜ
5. MANSİYON
Ali ŞİMŞEK, Mimar-İTÜ
Aytaç DÖNMEZ, Mimar/İTÜ
Diğer Disiplinler
Engin AKTAŞ, Peyzaj Mimarı-KATÜ
Cevdet DOĞAN, İnş. Müh.-Fırat Ünv.
Erkan TETİKOĞULLARI, Makine Müh.-Kocaeli Ünv.
Mustafa AYDIN, Elektirik Elektronik Müh.-Kocaeli Ünv.
Satın Alma
Didem Yavuz VELİPAŞAOĞLU, Mimar İTÜ –Bilgi Ü.
Mert VELİPAŞAOĞLU, Mimar ODTÜ-Bilgi Ü.
Tuberk ALTUNDAŞ, Mimar Haliç Ü.-Bilgi Ü.
Yardımcılar
Ethem AYBARS, İTÜ-Bilgi Ü.
Serdar ALBAZ, Haliç Ü.
Diğer Disiplinler
Emel ŞANOĞLU,Peyzaj Mimarı- İstanbul Ü.
Özgür TUNCER, İnş. Mühendisi-Kocaeli Ü.
Taylan AKIN, Mekanik Mühendisi-D.M.M.A
Recep PAŞA, Elektirik Mühendisi-İstanbul D.Müh. ve Mim. Akademisi