İsmob tasarım yarışmasında birincilik ödülü Tepe Home'un 1

Türkiye’nin en büyük, dünyanın en önemli üçüncü mobilya fuarı olan İsmob’un Tasarım ödülleri sahiplerini buldu.
Yemek Odaları, Oturma Odaları, Genç Odaları, Yatak Odalarım, Tamamlayıcı Ürün ve Stand kategorilerinde bir çok markanın katıldığı yarışmada Tepe Home, Yatak Odaları kategorisinde en iyi tasarım ödülüne layık görülürken, tamamlayıcı ürün kategorisinde ise en iyi ikinci tasarım ödülü aldı.
Tepe Home Genel Müdürü Sn. Aykut Coşkan’a takdim edilen ödüller sonrasında aşağıdaki görüşlerini bildirdi;
“2015 yılını tüm Tepe Home departmanlarında “yenilikçi” bakış açısını geliştirmek için alt yapı hazırlıklarımızı tamamlayarak geçirdik. Özellikle Ar-Ge ve tasarım departmanlarımıza yaptığımız yatırımlar ve yoğun çalışmalar sonrasında bu ödüle layık görülmekten dolayı mutluluk duyuyoruz. Tepe Home’un “yeni” konseptini yansıttığımız bu çalışmalarda dünya trendlerini takip eden ve Tepe Home’a özgü bir tasarım dili oluşturarak hayata geçiren tasarım ekibimiz sayesinde Yatak Odaları kategorisinde en iyi tasarım ve tamamlayısı ürün kategorisinde de en iyi ikinci tasarım ödülüne layık görüldük. Bu ödülleri emeği geçen Tüm Tepe Home çalışanlarına armağan ediyorum.”
Ödül Alan Ürünler
1)Yatak Odaları Kategorisi En iyi Tasarım Ödülü
THERESA YATAK ODASI
Çift Kapılı Sürgülü Dolap, Kumaş kaplama başlıklı çift kişilik yatak, 2 adet komodin, 1 adet şifonyer
Ceviz Kaplama ve Lake boya teknolojisiyle üretilen yatak odası, dingin ve conforlu yaşam alanları oluşturma fikri ile tasarlandı.
2)Tamamlayıcı Ürün Kategorisi En iyi ikinci tasarım ödülü
PİCANTO DOLAP
Yepyeni bir tasarım anlayışına sahip olan 8 kapılı cam kapaklı ve tamamen ham ahşaptan üretilen dolabın tasarım fikri yine yenilikçi bir sonsuzluk üzerinden geliştirildi