İstenmeyen Yağlardan Kurtulmanın Son Teknoloji Hali CoolClinic’te 1

Bölgesel yağlarınız var ve bunlardan kurtulmak için yaptığınız hiçbir spor, diyet ya da egzersiz işe yaramıyor mu? Günlük yaşantıda sürekli oturmak, abur cubur yemek, yağlı besinler tüketmek, hareketsiz yaşantı vs. gibi etkenlerin her biri bölgesel yağlanma problemlerini ardında getirmektedir. Birçok kilo problemi altından çıkılabilmektedir ancak bölgesel yağlanma problemi birçok uğraşıya rağmen sonuç vermemektedir. Ne yapılırsa yapılsın ortadan kalkmayan bölgesel yağ problemi çözümü Cool Clinic’te! Görüşmeler yaptık ve bölgesel yağlarınızdan kurtulabilmeniz adına önerilen, son teknoloji yöntemi olan soğuk lipoliz nedir, coolsculpting uygulaması nasıl uygulanır vs. gibi sorulara yanıtlar aldık. İşte bilinmesi gereken bütün detaylar…

     Sürekli olarak egzersiz ve spor yapıyor, sağlıklı beslenmeye özen gösteriyor ve tüm hayatınızı düzene sokmanıza rağmen bölgesel yağlarınızdan şikayetçi mi oluyorsunuz? Coolsculpting uygulaması, sinir bozucu olan bölgesel yağlar problemleri için bir çözümdür. Son on yıl içerisinde çıkarılmış olan en iyi yöntemin soğuk lipoliz olduğu ortaya çıkmıştır. Medikal alanda teknolojik gelişmelerin başında gelen bu uygulama hiçbir cerrahi yola başvurulmadan başarılı sonuçlar vermektedir.

    Günlük yaşantıdaki hareketsizlik gibi çok daha fazla sebep bölgesel yağ oluşturmaktadır ve bu sorun estetik problemler arasında bilinen bir problemdir. İnsanlar istediği kadar özen göstersin. Ancak şu bilinmelidir ki insan vücudu her daim kendi yağını kendi istediği yerde ve zamanda kullanır. Yani vücut kendi yağına kendi karar vermektedir. Bu da demektir ki istediğiniz kadar zayıf olun, bölgesel yağlanmalar her kilodan insanın problemi olabilir.

Coolsculpting Nedir?

    Soğuk lipoliz uygulaması sayesinde deri alt bölgesinde bulunan yağ dokuları direkt hedef alınır ve özel cihazlar aracılığıyla bölgeye soğutma uygulanmaktadır. Yağ hücreleri böylelikle donduruluyor ve donma sonrasında kristalize olmuş olan yağ hücreleri, metabolizma tarafından artık olarak algılanmaktadır. Hücre bütünlüğü bozulduğu için yağ hücreleri vücuttan atılmaya hazır hale geliyor ve yağ hücrelerinden köklü olarak kurtulma sağlanıyor.

CoolSculpting Kilo Vermek İçin Değildir!

    Coolsculpting uygulamasının ilk seansı sonrasında bölgesel yağlarınızın %30’undan kalıcı olarak kurtulabilirsiniz. Tek seansta bu sağlanır ve gözle görülür sonuçlar zaman geçtikçe fark edilir. İşlemler sırasında da yağ hücreleri donar ve uygulama sonucunda da metabolizma sayesinde bu yağlar lenf sistemi ile idrara taşınır ve atılır. Obezite tanısı konmuş olan kişilerde bu yöntem uygulanmaz, çünkü bir kilo verme yöntemi değil bölgesel olarak zayıflama yöntemidir.

Eğer bölgesel yağlarınızdan rahatsız oluyorsanız ve kurtulmak istiyorsanız eğer cerrahi olmayan, hiçbir kesi, ağrı ya da acı olmadan soğuk lipoliz uygulamasını tercih edebilirsiniz. Daha detaylı bilgiler ve uzmanlarımızla görüşebilme fırsatı için https://www.coolclinic.com.tr/ web sitemizi de ziyaret edebilirsiniz.