SON DAKİKA

Grafikhaber.net

İsveç sahnesinin sevilen ismi Kornel Kovacs İzmir’de

RBMA Radio İstanbul, 10 gün boyunca 70 sanatçı, 60 radyo programı, 8 canlı stüdyo performansına sahne olacak.

İsveç sahnesinin sevilen ismi Kornel Kovacs İzmir’de
Bu haber 25 Ekim 2016 - 11:36 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Tüm dünyadan müziğe yön veren isimler tarafından oluşturulan özel içeriğiyle yayın yapan Red Bull Music Academy Radio, İstanbul’a taşınmadan önce ilk etkinliğini 28 Ekim’de İzmir 1888’de gerçekleşecek. Saat 22.30’da başlayacak gecede, Emre Can Swim’in ev sahipliğinde İsveç elektonik sahnesinin en dikkat çeken isimlerinden Kornel Kovacs ve başarılı prodüktörlerimizden Kaan Düzarat sahne alacak. Ayrıca İzmir’in güncel müzik sahnesine ışık tutan bir radyo programı da Kaan Düzarat tarafından 11-20 Kasım tarihleri arasında RBMA Radio İstanbul programında yer almak üzere hazırlanacak.

Yeni keşifler yapmak isteyen ya da takip ettiği müzik janrlarında derinleşmek isteyenlere pek çok alternatif sunan Red Bull Music Academy (RBMA) Radio 11-20 Kasım 2016 tarihleri arasında İstanbul’a taşınıyor.

RBMA Radio İstanbul, 10 gün boyunca 70 sanatçı, 60 radyo programı, 8 canlı stüdyo performansına sahne olacak. İstanbul öncesi ısınma turlarının ilki ise İzmir’in ev sahipliğinde gerçekleşecek. Etkinlik 28 Ekim akşamı saat 22.30’da İzmir 1888’de başlayacak. İsveç’in elektronik müzik sahnesinin son yıllarda en dikkat çekici işlerine imza atan Kornél Kovács ve 60’lar ve 70’lerden parçalara yaptığı editlerle tanınan yerli müzik sahnesinin en önemli prodüktörlerinden ve Red Bull Music Academy mezunlarından Kaan Düzarat, Emre Can Swim ev sahipliğinde sahnede olacaklar.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER