İşyerlerinde gün boyunca en çok tüketilen içeceklerin başında çay geliyor. Günün her saatinde yoğun iş temposuna da eşlik eden çayın klasik tip çaydanlıklarda demlenmesi dönemi çoktan kapandı. Artık tüm ofisler çay makinesi kullanıyor ve bu sayede çayın soğuması, sıklıkla ısıtılması, yetersiz kalması gibi pek çok sorunu da yaşamıyor. Peki, ofisler hangi çay makinesi modelini seçmeli?

Elbette tüm işyerleri en iyi çay makinesi modelleri arasından seçim yapmak istiyor. Ancak çay makinelerinde kalite kadar önemli olan bir diğer unsur da personel sayısına uygun tercihlerin yapılmasıdır. İşyerlerinde kullanım için özel olarak dizayn edilen çay makinesi modelleri arasında 0,7 litre kapasiteye sahip olanlar da var, 23 litre kapasitesi olanlar da… 250 bardak çay ihtiyacının tek bir demleme ile karşılanmasını sağlayan model seçenekleri de mevcut.

Çay Makinelerini İnternetten İnceleyin

Bu ürünleri Avansas internet sitesine tıkladığınızda bir arada inceleyebilir ve kıyaslama yaparak işyerinize en uygun olanı kolayca seçebilirsiniz. Otomatik kapanma özelliği, hızlı demleme özelliği ya da çay ve kahve yapma seçeneği sunan işlevsel özellikler bu tasarımları çok daha cazip kılabiliyor. Avansas lider markaların en yeni ve en çok beğenilen çay makinesi modellerini özenle seçerek ziyaretçileriyle buluşturmuş.

Kullanım kolaylığı sunan ve enerji tasarruflu olan modeller de büyük ilgi görüyor. Siz de seçenekleri gözden geçirerek artık ofisinizi çay demleme ve çayın yetmemesi gibi zaman alan uğraşlardan kurtarın! Genellikle gözden kaçırılır ama çay makineleri sıcak su ihtiyacını da karşılıyor. Bitki çayı gibi farklı içecekler için sıcak su kullanmak isteyen ofis çalışanlarının bu sıkıntısı da ortadan kalkıyor.

Doğru Adresten Alışveriş Çok Önemli!Bu arada Avansas İstanbul içi siparişleri kendi araçlarıyla 1 iş gününde teslim ediyor. Stoklu çalışan bir site ve siparişinizi tamamlamak üzereyken ekranda beliren, son derece can sıkıcı olan “stokta yok” ibaresi ile karşılaşmıyorsunuz. Fiyatlar zaten makul ve ödeme seçenekleri de sunulduğundan bütçe sorunu yaşamadan alışveriş yapmak mümkün oluyor. Kolay sipariş ve kolay iade imkanları var. Ücretsiz kargo fırsatı da sunduğu gibi bilgileri sizlerle paylaşalım. Bu sayede zaman kaybetmeden siz de çay makinenize bir an önce kavuşun.