“It’s wınner time” soundclash Elektronik müziğin yeni yıldızını arıyor 1

“It’s wınner time” soundclash Elektronik müziğin yeni yıldızını arıyor

Müziğin ve gece hayatının ritmini belirleyen “It’s Winner Time SoundClash” DJ yarışması, elektronik müzik dünyasının yeni yıldızlarını arıyor. Türkiye’de ilk kez geçtiğimiz yıl gerçekleştirilen It’s Winner Time SoundClash’in Türkiye birincisi, Temmuz ayında Las Vegas’ta dünyaca ünlü DJ’lerin de performans sergileyeceği, festival tadında bir finale katılma şansı elde edecek. Jüri üyeliğini “Anıl Toroslu”, “Birol Giray”, “Cem Salman”, “İlker Aksungar” “Murat Uncuoğlu” ve “Müjde Yazıcı”nın yapacağı yarışmanın başvuruları 26 Mart – 20 Nisan tarihleri arasında www.soundclashturkiye.com internet sitesi üzerinden alınacak.
Elektronik müziğin en büyük destekçisi “It’s Winner Time Soundclash” ismini duyurmak isteyen amatör, profesyonel tüm müzisyenlere dünya genelinde bir fırsat sunarak 2016 yılında da hayata geçiyor. It’s Winner Time SoundClash’e katılmak isteyenler hazırladıkları setleri 26 Mart – 20 Nisan tarihleri arasında www.soundclashturkiye.com üzerinden yükleyerek başvurularını gerçekleştirebilecekler.
Yarışmada katılımcıların setleri, Desert Group (Topaz Restaurant, Blue Topaz, Colonie ve Escale) Genel Müdürü Anıl Toroslu, Prodüktör ve DJ Birol Giray, SAE İstanbul eğitmenlerinden prodüktör ve DJ Cem Salman, “HOUSEKEEPER” kurucusu ve DJ İlker Aksungar, Prodüktör ve DJ Murat Uncuoğlu, Müzik Yazarı Müjde Yazıcı Ergin’den oluşan It’s Winner Time SoundClash jürisi tarafından değerlendirilecek.
It’s Winner Time SoundClash’te adayını destekleyen müzikseverleri sürprizler bekliyor!
Jüri değerlendirmesinde belirlenen ilk 20 set için bir halk oylaması da gerçekleştirilecek. Elektronik müziğe gönül veren herkes 2 – 20 Mayıs tarihleri arasında www.soundclashturkiye.com üzerinden halk oylamasına katılarak SoundClash finalinde yarışmasını istediği adayı destekleyebilecek. Jüri ve halk oylaması sonucunda finale kalan adaylar, düzenlenecek workshop ve söyleşiler ile Las Vegas’taki büyük finale hazırlanacak. Bu yıl It’s Winner Time SoundClash’te yalnızca Dj’ler kazanmıyor. www.soundclashturkiye.com üzerinden adayını destekleyen müzikseverleri ise sürpriz hediyeler bekliyor.
Unutulmaz bir elektronik müzik deneyimi
“It’s Winner Time SoundClash”in Türkiye birincisi olarak Las Vegas’a gitmeye hak kazanan isim ise, 2 Haziran’da düzenlenecek, finale kalan yarışmacıların ve ünlü DJ’lerin performanslarıyla gerçekleşecek gecede belirlenecek. Yarışmanın Türkiye birincisi, Temmuz ayında Las Vegas’ta dünyaca ünlü DJ’lerin de performans sergileyeceği, 5 gün boyunca gece ve gündüz partileriyle büyük bir coşkuyla geçecek SoundClash Dünya Finali’nde setin başına geçme şansını elde edecek.
Dünyaca DJ’lerle tanışma fırsatı
Geçtiğimiz yıl hem jüri değerlendirmesi, hem halk oylaması sonucunda ilk 20’ye kaldıktan sonra final gecesi, tüm jüri tarafından değerlendirilen performansıyla 1. seçilen Erdem Şenel Las Vegas’ta Türkiye’yi temsil etti. Erdem Şenel bu seyahat sırasında, Las Vegas’ın en popüler kulüplerinden Marquee’de performans sergilemenin yanı sıra dünyaca ünlü DJ’ler, Dannic ve Hardwell ile tanışma ve Dannic’le söyleşi gerçekleştirme fırsatı yakaladı.
Katılım şartları ve yarışma takvimi detayları için: www.soundclashturkiye.com