Kipa AVM Geleneksel Resim Yarışması için kayıtlar başlıyor 1

Kipa AVM’nin merakla beklenen 23 Nisan Geleneksel Resim Yarışması’nın bu yıl yedincisi gerçekleştirilecek. 20 farklı Kipa AVM’nin ev sahipliği yaptığı yarışmada çocuklar “Bir zaman makinem olsa” konulu resimler çizecek. Hayal güçlerini rengarenk boyalarla kağıtlara aktaracak olan çocuklar, olmak istedikleri zamana doğru keyifli bir yolculuğa çıkacak. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında düzenlenen yarışma 22-23 Nisan tarihlerinde gerçekleştirilecek.
İki yaş kategorisinde değerlendirilecek
5-8 ve 9-12 yaş olmak üzere iki farklı kategoride yarışacak olan çocuklar, kağıtlar ve pastel boyalarla Kipa AVM’lerde zaman yolculuğuna çıkacak. 1-21 Nisan 2017 tarihleri arasında kayıtları alınacak yarışmanın sonuçları 6 Mayıs’ta açıklanacak. Yarışmanın değerlendirme kurulunda; ödüllü ressam Hülya Yalçın, Türkiye’nin dört bir yanında sergileri bulunan ressam Lale Temelkuran, resim eğitmeni Seçil Çınardalı ve Kipa AVM Pazarlama Müdürü Dilara Çakır olacak.
Büyük ödül yaz tatili
Değerlendirme kurulunun incelemeleri sonucunda iki yaş grubundan da her AVM’nin en başarılı üç resmi seçilecek. Birinci çocuklara Ipad Mini, ikinciye bisiklet, üçüncüye ise 200 TL değerinde Kipa Hediye Çeki armağan edilecek. 20 Kipa AVM’nin birincileri arasından da bir değerlendirme yapılacak ve yaş gruplarının birincileri büyük ödül olan Antalya The Land of Legends Theme Park Otel’de aileleri ile birlikte bir haftalık yaz tatili kazanacak.
20 Kipa AVM’de kayıtlar 21 Nisan’a kadar sürecek
Kipa AVM Geleneksel Resim Yarışmasına başvurular; Balçova, Çiğli, Torbalı, Salihli, Kuşadası, Aydın, Yalova, Adapazarı, Kırklareli, Lüleburgaz, Silivri, Derince, Edirne, Çorlu, Çanakkale, Keşan, Çerkezköy, Edremit, Mersin ve Antalya Kipa AVM’lerde açılacak standlarda veya www.kipaavm.com.tr üzerinden online olarak yapılabilecek.

Leave a Comment