Kişisel Blog 1

Kişisel Blog

Kişisel blog kavramı zaman zaman diğer bloglar ya da yayınlar ile karıştırılabiliyor. Bu nedenle hakkında bilgi verilmesi gereken bir ifade, kalıp olduğu düşünülebilir. Kişisel bloglar ile diğer blog sayfalarının farkı, blog yazarının içeriği kendinin oluşturması, kendi deneyimlerini ve fikirlerini paylaşması olarak gösterilebilir. Tabi bu deneyimlerin ve fikirlerin belli bir konu üzerine odaklanması ve o konuda saf, temiz, doğru bilgiler vermesi de bu türde blogların en önemli özelliği olarak görülebilir.

Örnek vermek gerekirse, normal bir blog sahibi, kendisinin yazdığı ya da başka yazarların yazdığı farklı makaleleri yayınlayabilir. Bir yazı kendisine ait olup, vizyona o hafta giren bir filmden bahsediyor olabilir. Bir sonra yayınlayacağı yazı ise evde süs eşyaları yapmak konusu üzerine başka bir yazar tarafından hazırlanmış bir makale olabilir. Oysa kişisel blog sahibi ve yazarı, örneğin www.furkangokcol.com sayfasının sahibi olan Furkan Gökçöl, kurumsal seo danışmanlığı gibi SEO ile ilgili konular hakkındaki deneyimlerini ve bilgilerini yansıtan yazılarını yayınlar.

Sonuç olarak kişisel blogları takip eden kişiler, gerçekten deneyimli ve Furkan Gökçöl gibi alanında uzman bir kişinin tecrübelerini paylaşma olanağı bulmuş olurlar. Yani kurumsal SEO konusunda gerçek deneyimlere dayanan doğru bilgiler edinmek istiyorsanız, furkangokcol.com sayfasını takip edebilirsiniz. Böylece konu hakkında edinmek istediğiniz ya da edinmeniz gereken bilgileri, en saf, doğru ve kolay bir şekilde edinme olanağına kavuşmuş olursunuz.