MANİSA Büyükşehir Belediyesi’nin Mart ayı kültür sanat etkinlikleri kapsamında ‘Kocamın Nişanlısı’ adlı tiyatro oyunu Turgutlu’da sahnelendi. Tiyatro severlerin yoğun ilgi gösterdiği oyunda, oyuncular performanslarıyla ayakta alkışlandı.

Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin Mart ayı etkinlikleri kapsamında ‘Kocamın Nişanlısı’ adlı oyun, Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonu’nda sahnelendi.

Oyunu, Turgutlu Kaymakamı Uğur Turan ve eşi Nihal Turan, Ahmetli Kaymakamı Muhammet Emre Canpolat, Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin ve eşi Bahar Şirin, Manisa Büyükşehir Belediyesi Turgutlu Koordinasyon İşleri Şube Müdürü İbrahim Kutar ile çok sayıda tiyatro sever Turgutlu halkı izledi. İzleyicileri zaman zaman güldürüp zaman zaman da duygusallaştıran tiyatro oyununun kadrosunda Tuğba Özay, Mehmet Çepiç, İpek Tenolcay, Arzu Yanardağ, Serdar Sevtekin ve Aslı Kökçe yer alıyor. Oyuncular, performansları ile ayakta alkışlandı. Oyun sonunda Kaymakam Turan ve Başkan Şirin, ekibe çiçek takdiminde bulundu.