La RochePosay ile Her Cilt Tipine Özel Bakım 1

Kozmetiğin Fransız devi La RochePossay, farklı cilt ihtiyaçlarına uygun olarak ürettiği cilt bakım ve saç bakım ürünleriyle dünya genelinde birçok kadının tercihi oluyor.

La RochePosayEffaclar Yağlı Ciltler İçin Mükemmel Bakımı Sunuyor

 Eğer yağlı ve akneye yatkın bir cildiniz varsa, Effaclar serisinde cildinize özel ürünler bulabilirsiniz. Yağlı cildin gereksinimlerine özel olarak geliştirilen Effaclar serisi, bileşimi sayesinde yağlı cildinizin akneye yatkınlık göstermesini engelleme yolunda en büyük yardımcınız oluyor. Effaclarserisinde temizleyici, nemlendirici, sıkılaştırıcı gibi özel ürünler yer alıyor. Cildinizin yağ dengesini eşitleyerek parlamalara karşı da savaşan ürünler sayesinde yağlayan cildinizi kontrol etmek için ekstra çaba sarf etmekten kurtulabilirsiniz. Effaclar serisinde yağlı ve hassas ciltler için geliştirilen H Cream ürünleri de ilgi çekiyor. Effaclar Gel ürünlerini makyajınızı temizlemek için tercih edebilirsiniz.

Cicaplast Serisi ile Tahriş Olan Cildinizi Onarın

 Tahriş olmuş, hasarlı ve bakıma ihtiyaç duyan ciltler için geliştirilen Cicaplast ürünleri üstün teknolojisiyle cildinizin onarılmasını sağlıyor. Çatlamış, kurumuş dudaklar için kullanabileceğiniz CicaplastLevres, dudaklarınıza eski yumuşaklığını ve pürüzsüzlüğünü kazandırmaya yardımcı oluyor. Ayrıca, rujunuzun altına uygulamak için mükemmel bir baz olarak da CicaplastLevres’i tercih edebilirsiniz. Seride yer alan Baume B5 ürünleri ile her yaştan hasarlı cilt için onarıcı bakım sağlayabilirsiniz.

Hydreane, Cildinizi Nemlendirmenin En Güzel Yolu

La RochePosay‘ın özel termal suyu kullanılarak üretilen Hydraene serisindeki nemlendiriciler kuru, normal ve hassas ciltler için geliştirilmiş özel formüller içeriyor. Cildinize gün boyu ihtiyaç duyduğu nemi ve elastikiyeti kazandıran Hydreane serisini temel cilt bakımı için kullanabilirsiniz. Hydreane BB Cream ise cildinizi nemlendirirken kusurlarını da kapatıyor ve ipeksi bir görünüm sağlıyor.

Toleriane ile Hassas Cildinizi Rahatlatın

 Hassas ciltlerin bakım ihtiyaçlarını sağlamak için üretilen Toleriane serisi ise her tür hassas cilt için ayrı bakım ürünleri geliştiriyor. Yağlı, normal ve kuru ciltleri zarar vermeden temizleyen TolerianeCreamMousse ve Toleriane Gel Mousse ile hem makyajınızı temizleyebilir hem de cildinizin günlük temizliğini gerçekleştirebilirsiniz. Hassas ciltler ve ultra hassas ciltlerin yanı sıra alerjik ciltlerin de tercih edebileceği günlük nemlendirici Toleriane ürünleri cildinize yumuşak bir bakım uyguluyor. Hassas göz çevresi için ise Ultra EyeContour ürününü kullanabilirsiniz.

Kızarıklığa eğimli hassas ciltlerin yardımına ise La RochePosayRosaliac ürünleri koşuyor. Kızarıklığı kapatmak için tercih edebileceğiniz Rosaliac CC Cream ile cilt renginizi dengeleyebilirsiniz. Cildi güneşin zararlı etkilerinden korumak için hazırlanan Anthelios serisi ise her yaşa göre ürünler barındırıyor.

Cilt tipinize uygun ürünleri kolayca bulabileceğiniz La RochePosay marka ürünlere kolay ve güvenilir bir şekilde ulaşmak içinKozmela.com’u tercih edebilirsiniz.

Leave a Comment