Logo Tasarım Siteleri 1

Logo tasarım siteleri yazımızda Türkiye’de yer alan başarılı ve en iyi logo tasarım sitelerini liste halinde bir araya getirdik.

Logo Tasarım Siteleri 2

Freegrafiker.com

2009 yılından bu güne kadar logo tasarım alanında profesyonel tasarım hizmeti veren bir kuruluştur. Şu anda 11 kişilik ekibi ile mevcut ve yeni müşterilerine logo ve grafik tasarım hizmeti vermektedir. Hali hazırda 400’den fazla markanın kurumsallaşmasına ileri düzeyde katkı sağlamış bulunmaktalar. Tasarım ekibi oldukça profesyonel ve yapılan işe hakim durumdalar. Ekipleri gün geçtikçe artmaya devam ediyor. Bu durumla orantılı olarak yurt dışına verdikleri hizmet sayısı da her geçen gün artmaktadır. Logo tasarım çalışmalarını fikir, eskiz, ön çalışma, renklendirme, sunum, onay ve patent sürecine kadar taşıyıp teslim edebiliyorlar.

Amblem tasarımı hizmeti yanında aynı zamanda kurumsal kimlik tasarım ihtiyaçlarınızın tasarımı ve baskı konusunda da profesyonel destek alabilme imkanına sahipsiniz. Güncel referanslarını ve tasarım çalışmalarını siteleri üzerinden inceleyebilirsiniz. Tasarım hazırlık süreleri ve iş teslimi 5 – 7 iş günü içerisinde değişmektedir.  Markanıza ve projenize önem veriyorsanız ve aynı zamanda logo tasarım çalışmasına ihtiyacınız varsa iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. Eğer bir grafik tasarımcı iseniz genişleyen ekiplerinde kendinize bir yer edinme imkanınız da var.

Logo Tasarım Siteleri 3

İdemama.com
İdemama tasarım yarışması sitesi olup sisteme kayıtlı yüzlerce tasarımcı bulunmaktadır.  Belirli bir alt limit üzerinden yarışma oluşturup logo tasarım ve grafik tasarım hizmeti satın alabiliyorsunuz. Oluşturduğunuz yarışmaya belirlediğiniz bütçenin yüksekliğine göre

katılımcı grafik tasarımcıların sayısı da artıyor. Bu sayede kötü, orta ve iyi düzeyde yüzlerce çalışma elde edebilme imkanınız oluyor. Yetenekli tasarımcıların bulunduğu platformda amatör tasarımcılarda yer almakta. Başarılı bir logo çalışması elde etmek istiyorsanız profesyonel tasarımcılara özel davetlerde bulunabiliyorsunuz.

Almış olduğunuz hizmetin faturasını idemama’nın aldığı komisyon tutarında oluyor. Param cebimde kalsın ne olur ne olmaz diyorsanız yüksek bütçe ile yarışma oluşturup yüzlerce örnek tasarım hazırlatabilirsiniz. İşin güzel tarafı bunların hiç birini beğenmeyip vermiş olduğunuz parayı geri talep edebilirsiniz. 

Logo Tasarım Siteleri 4

Bionluk.com
Yarışma sitelerinde vermiş oldukları emeğin karşılığını alamayan tasarımcıların ve içerik üreticilerinin buluştuğu platform. Logo tasarımı ve diğer ihtiyaçlarınız için yüzlerce içerik üreticiyi bulabileceğiniz ve iletişime geçebileceğiniz yapıda bir site. Tasarımcıların verdiği hizmet örneklerini çalışma şartlarını ve ücretleri konusunda bilgi alıp işi istediğiniz bireysel kişiye yönlendirebiliyorsunuz. Çalışanların hakkında genel ön bilgi edinebiliyor, tamamladıkları iş sayısını ve müşteri yorumlarını okuyabiliyorsunuz.

Logo Tasarım Siteleri 5

Logoaster.com
Hızlı ve basit çözüm arayanlar için işlevsel olabilecek bir platform. Sistem üzerinde hazır yüzlerce logo tasarımı bulunmaktadır. Hazırladıkları grafik tasarım araçları sayesinde site üzerinden logonuzu seçerek renk değişikliği ve yazı tipi değişikliği yapabilirsiniz. Bu sayede hızlı bir çözüm ile tasarım ihtiyacınızı karşılamış olursunuz. Olumsuz olan tek durum ise aynı logo tasarımını farklı firma yada bireysel kişilere satmaya devam etmeleri.