SON DAKİKA

Grafikhaber.net

Meal Box’ın özel tasarımlı ambalajı bir ödüle daha layık görüldü

Meal Box’ın özel tasarımlı ambalajı bir ödüle daha layık görüldü
Bu haber 06 Mart 2015 - 18:00 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Meal Box’ın ambalajına bir ödül daha

Gurme ev yemekleri zinciri Meal Box’ın özel tasarımlı ambalajı bir ödüle daha layık görüldü. Dünya Ambalaj Örgütü WPO’nun düzenlediği ve global markaların katıldığı WorldStar 2015’te Meal Box’ın ambalajı “Yemek” kategorisinde “Dünya Yıldızı” seçildi.

2014’te Ambalaj Sanayicileri Derneği (ASD) tarafından düzenlenen Ambalaj Ay Yıldızları Yarışması’nda 192 ambalaj içinde gıda alanında yetkinlik ödülü alarak WorldStar 2015 Yarışması’na katılma hakkı kazanan Meal Box, Dünya Ambalaj Örgütü WPO’nun düzenlediği ve global markaların katıldığı WorldStar 2015’te, 37 ülke 264 tasarım ile yarıştı. Türk şirketlerin bir rekora imza atarak 12 ödül kazandığı tasarımlar arasında Meal Box’ın ambalajı da “Yemek” kategorisinde “Dünya Yıldızı” seçildi. Meal Box, 19 Mayıs 2015 tarihinde İtalya’nın Milano kentinde yapılacak gala gecesinde ödülüne kavuşacak.

Meal Box ayrıca, 2014 yılında Uluslararası tasarım yarışması A’Design Award & Competition’da “Silver A’Design”ı kazanarak, sınırlı sayıda tasarımcıya verilen ödüle sahip olmuştu.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER