Çok sayıda kişi Zeo Agency ile 2017 yılında katıldığı MENA Search Awards’da elde ettiği başarılarla duydu. Tam 4 farklı kategoride liderliğini kanıtlayarak ödül alan ekip, yüzlerce farklı proje ile yarıştı ve ülkeye elinde 4 ödülle döndü. O dönemi hatırlayalım. Best Large SEO Agency ödülü ve ekipten Mehmet Aktuğ’un aldığı Best Young Search Personality of Year ödülü zaten tüm gözlerin Zeo Agency’e çevrilmesini beraberinde getirmişti.

Ancak ekip Enerjisa projesindeki büyük başarısı ile Best Local Campaign ödülünü ve aynı zamanda Yemek.com projesindeki başarısıyla da Best Use of Content Marketing ödülünü de kimseye kaptırmadı! 2018 yılında ise bu ismi European Search Awards 11’inde gördük. Genç ve dinamik bir ekip olmasının yanı sıra her yıl düzenlediği ve MENA bölgesinin en büyük uluslararası konferansı olma özelliğiyle dikkat çeken Digitalzone ile de Zeo Agency ismini daha fazla duymaya devam edeceğiz.

Digitalzone İçin Beklenen Haber Geldi!

Bilenler hatırlar; ilk kez 2013 yılında SEOzone adıyla düzenlenmiş ve 2016 yılında da artık tüm dijital pazarlama konularını kapsayarak Digitalzone adıyla düzenlenmeye devam etmişti. Ve nihayet Digitalzone 19 için artık gün saymaya başladık. Yapılan açıklamada konferansın 9 Ekim 2019 tarihinde Radisson Blu Hotel Şişli’de düzenleneceği bilgisi geldi. Konuşma listesi ise gerçekten büyük bir heyecan yaratıyor.

Simultane çevirinin yapıldığı ve konuşmacıların da oturum sonrasında katılımların sorularını yanıtladığı etkinlik kapsamında söz alacak isimler, katılanlara Avrupa’da bir konferansa katılma deneyimini yaşatacak. Hannah Thorpe (Found), Bastian Grimm (Peak Ace), James Finlayson (Verve Search), Dominic Woodman (Distilled), Emre Güney (Skyscanner) konuşmacılardan sadece birkaçı…

Aynı zamanda Zeo Agency’den Yiğit Konur ve Ozan Ketenci de kürsüde olacak isimler arasında ve Ahrefs’ten Nick Churick, DataForSEO’dan George Svash, Optdcom’dan Serbay Arda Ayzit, Mosanta’dan İlyas Teker, Performics’ten Okan Kortan, Kriko’dan Uğur Eskici katılımcıların dinleyebileceği diğer konuşmacılar olacak. Detaylı bilgi isteyenler buraya tıklayabilir. Bilet satışları başladı ve 400 kişinin katılımı ile düzenlenecek olan konferansta maalesef sadece acele edenler bilet alabiliyor. Çünkü tahmin edebileceğiniz gibi kısa sürde tükeniyor.