Microsoft'tan Windows Insider resmi tişört tasarımı yarışması 5

Küresel yazılım devi Microsoft, Windows Insider’ın resmi tişörtlerinin tasarımıyla ilgili yarışma düzenliyor. Başvurular bu ayın sonuna kadar devam edecek.
Microsoft, Windows Insider Programı bünyesindeki üyelerini eğlenceli bir yarışmanın bir parçası olmaya davet ediyor. Firma yeni resmi Windows Insider tişört’lerinin tasarımı için düzenlediği yarışmada kazanan tasarımın dünyanın her yerindeki Microsoft Company Store’larda giyilmesini sağlayacak.
Ayrıca kazanan tasarımcı, diğer dört finalistle birlikte Windows ve Cihazlar Grubu müdürü Terry Myerson tarafından imzalı bir tişört de almaya hak kazanacak.
Firma yarışmaya katılacak adaylar için yaptığı açıklamada özellikle Windows Insider Program’ın ruhunu ve heyecanını yansıtabilen tasarımlar aradığını duyurdu. Yarışmayı kazanan kişi ayrıca Windows’un bir sonraki versiyonunun inşasında rol alma, firmanın mühendislik ekibine geri bildirim sağlama, yeni Windows özelliklerini deneyen ilk kişilerden biri olma ve diğer Windows fan’ları ve teknoloji tutkunlarından oluşan bir topluluğa katılma gibi olanaklara da sahip olacak.
Yarışma için son başvuru tarihi 30 Haziran 2016.