Bu Monitör Profesyoneller tarafından, profesyoneller için tasarlandı 1

Lider teknoloji şirketi ve Philips Monitörlerinin marka lisans ortağı MMD, UltraClear 4K çözünürlük ile UltraColor teknolojisinin daha da geniş renk gamını ve süper yüksek kontrast için gelişmiş Dikey Ortalama (Vertical Alignment-VA) teknolojisini birleştiren yeni bir ekranı piyasaya çıkarıyor. 31.5 inçlik geniş 328P6VJEB ekran, kullanıcılara yeterince yayılabilecekleri alanı sunuyor ve onların canlı, ayrıntılı reprodüksiyonun keyfini ultra yüksek çözünürlükte çıkarmalarını sağlıyor. Üstelik çok yönlü bağlantıları ve MHL desteği sayesinde, kolayca bağlanıp tadı çıkarılabilecek şekilde tasarlandı.

Kusursuz reprodüksiyon için tasarlandı

MMD Philips Monitörleri Avrupa Ürün Müdürü Artem Khomenko, şunları söyledi: “Philips Monitörlerinin bu yeni ekranı, grafik tasarımcıları, CAD mühendisleri ve finans uzmanları gibi profesyonel kullanıcılar düşünülerek geliştirildi. Çünkü bu meslek gruplarının, işlerini yaparken üretken ve etkili olabilmelerinin temelinde ince ayrıntıların ekranda doğru ve canlı şekilde yeniden yaratılabilmesi yatıyor. Gelişmiş renk ve çözünürlük teknolojilerinin bir arada olması, bu ekranın, ekstra renk doğruluğu ve çözünürlüğünü, erişilebilir bir fiyatta arayan profesyonel kullanıcılar için biçilmiş kaftan olmasını sağlıyor.”

UltraColor teknolojisi ile renk üretimi daha doğru ve daha parlak. Daha geniş bir renk gamını destekleyen UltraColor (tipik olarak %72’sini desteklemek yerine NTSC gamının %95’ini destekliyor), kullanıcıların ekranda algıladıkları renk aralığını genişleterek daha doğal görünen yeşiller, daha canlı kırmızılar ve daha derin maviler üretiyor. Bunu da, yazılım yoluyla renk ayarlarında ince ayar yaparak değil, panelin asıl kimyasını değiştirerek yapıyor. UltraColor, ekranda görülen rengin gerçek hayattaki nesnelerle daha yakın eşleşmesini sağlayarak hem profesyonel uygulamalara hem de iş sonrası medya eğlencesine katkıda bulunuyor.
31.5 inçlik bu ekranda UltraColor ile UltraClear 4K çözünürlüğün netliği ve ayrıntısı bir araya geliyor. UltraClear 4K, 3840×2160 piksel ile zorlu CAD uygulamalarına, 3D grafiklerine ya da karmaşık hesap tablolarındaki belirli hücrelere yoğunlaşmak için yeterli ayrıntıyı sunuyor.
Ekrandaki, gelişmiş çoklu alan dikey ortalama teknolojisi VA teknolojisi de, ürünün renk ve çözünürlük performansını tamamlayarak ekstra canlı ve parlak görüntüler için süper yüksek statik kontrast oranları sunuyor: Bu da, fotoğraflar ve zorlu grafik uygulamaları için özellikle uygun.

Profesyoneller tarafından, profesyoneller için tasarlandı

Grafik ve tasarım profesyonellerinin işlerinde sürekli ihtiyaç duydukları bol sayıda veri kaynağıyla verimli bir şekilde bağlantı kurmak için, ekranda 4K için SmartConnect özelliği bulunuyor: Bu özellik, kullanıcıların yüksek çözünürlüklü sıkıştırılmamış görüntü ve ses dosyalarını yürütmelerini– ve akıcı görseller için 60 Hz’de dolu dolu 4K çözünürlüğün tadını çıkarmalarını sağlayan en yeni, ileri çoklu bağlantılar demek. Ekran, aynı zamanda saniyede 5 GByte olan süper hızlı transfer hızları ile en yeni USB 3.0’ı da destekliyor. Diğer bağlantı seçenekleri arasında ise kullanıcıların mobil içeriği, 328P6VJEB modelinin çok daha büyük olan ekranında, mükemmel renk ve çözünürlük ile görüntülemelerini sağlayan MHL var.
Kusursuz bağlantının yanı sıra, ekran aynı zamanda ek rahatlık için bir dizi özellik ile de tasarlandı. Örneğin ekran, sinir bozucu olabilen ekran titreşimini en aza indirmek için Philips Flicker-Free Teknolojisine sahip – yoksa uzun bir çalışma gününün sonunda gözlerin yorulmasına sebep olabilirdi. SmartErgoBase tabanı ise, tam olarak tercih edilen konuma göre eğilebiliyor, sağa sola dönebiliyor ve ayağın yüksekliği de ayarlanabiliyor. Böylece ekran, maksimum görüntüleme rahatlığı sağlarken aynı zamanda da kablolar derli toplu duruyor.

Teknik Özellikler:

Özellik Philips 328P6VJEB ekran
LCD panel tipi VA LCD
Arka aydınlatma teknolojisi W-LED
Panel ölçüsü 31.5 inç / 80.1 cm
Görüntü oranı 16:9
Optimum çözünürlük 3840 x 2160 @ 60Hz
Görüntüleme açısı 178° (H) / 178° (V), @ C/R > 10
Parlaklık 300 cd/m²
Renk sayısı 1.07 milyar
Renk gamı

NTSC 95%

MHL

1080P @ 60 Hz

Kullanım rahatlığı

• Dahili Hoparlörler: 3 W x 2

• MultiView: PIP/PBP modu, 2x cihaz

• SmartImage, Multiview, Kullanıcı, Menü, Güç Açık/Kapalı

• Kontrol yazılımı: SmartControl

• Kensington kilidi, VESA montajı (100x100mm)

• Tak & Çalıştır Uyumluluğu: DDC/CI, Mac OS X, sRGB, Windows 10 / 8.1 / 8 / 7

Bağlantı

• Sinyal Girişi: VGA (Analog ), DVI-İkili Bağlantı (dijital, HDCP), DisplayPort, HDMI (2.0) – MHL x 1

• USB: USB 3.0×4 (1’i hızlı şarj)*

• Sync Girişi: Ayrı Sync, Sync Yeşil

• Ses (Girişi/Çıkışı): PC ses girişi, Kulaklık çıkışı

Ayak

• Yükseklik ayarı: 180 mm

• Pivot (rotasyon): 90 derece

• Sağa sola dönme: -170/+170 derece

• Eğilme: -5/20 derece

Sürdürülebilirlik

• Çevre ve enerji: EnergyStar 7.0, EPEAT Gold*, TCO edge, RoHS

• Geri dönüşümlü ambalaj malzemesi: % 100

• Tüketici sonrası geri dönüştürülmüş plastik: % 65

• Spesifik Maddeler: PVC / BFR içermeyen kasa, Cıvasız, Kurşunsuz

Yasal uygunluk ve standartlar

Düzenleyici Makam Onayları: CE İşareti, FCC B Sınıfı, VCCI, RCM, BSMI, ICES-003, J-MOSS, cETLus, EPA, TCO edge, PSB, CU-EAC, SEMKO, SASO, KUCAS, UKRAINIAN, PSE, CECP, WEEE, TUV Ergo, TUV/GS

Kabin

• Ön çerçeve, arka kapak ve ayak: Siyah

• Yüzey: Dokulu

Leave a Comment