Günümüz Türk edebiyatının sevilen yazarlarından Nermin Bezmen, Shura’nın bitmeyen aşkını kaleme aldığı kitabı “Shura”yı 1 Nisan Cumartesi günü 15.00’te D&R Suadiye’de ve 2 Nisan Pazar günü ise 15.00’te ise D&R Nişantaşı Citys’te imzalayacak.

Yazdığı kitaplarla geniş bir okur kitlesine sahip Nermin Bezmen, bu hafta sonu D&R mağazalarında çok sevilen “Shura” kitabının imza günü etkinliklerinde sevenleriyle buluşacak. Bezmen, 1 Nisan Cumartesi günü 15.00’te D&R Suadiye’de ve 2 Nisan Pazar günü ise 15.00’te ise D&R Nişantaşı Citys’te yeni kitabı “Sır”ı imzalayacak.

Nermin Bezmen’in “Shura” kitabında Shura’nın 1924’te yine denizlere açılıp, bu defa başka bir erkekle gittiği Paris’in yokluk, varlık, şöhret, eşcinsellik ve serbest aşkı kucaklayan avangard yaşamında Alice deLamar, Gertrude Stein, İvan Bunin, Gaito Gazdanov, Pablo Picasso, Stravinsky, Rasputin’in katili Prens Felix Yusupov gibi kişiliklerle aynı çevredeki enteresan hayatına tanık olacaksınız.. Shura’nın komünist Rusya’da kalan ailesini kurtarmak için verdiği riskli mücadeleyi, yeni acılarını, sevgilerini, onunla beraber umutlanarak, hüzünlenerek yaşayacak ve ona bir kez daha hayran kalacaksınız.