Norm Grubu 2. Resim Yarışması sonuçlandı 1

Norm Grubu çalışanlarının çocukları için bu yıl ikincisi düzenlenen resim yarışmasında çocuklar kendi pencerelerinden“Hayallerindeki Şehri” resimlediler.
Norm Sanat Galerisi öğretmenleri tarafından oluşan jüri tarafından ilköğretim ve ortaöğretim yaş grubuna göre 2 ayrı kategoride değerlendirildiğiorganizasyonda çocukların yaratıcılıklarını geliştirmeleri ve sanatla olan bağlarını kuvvetlendirmek hedefleniyor.Yarışmaya bu yıl 29 çocuk katıldı. İlköğretim grubunda;Nilda Özcan 1., Nida Akçasakız 2. ,Sıla Selinay Yalman 3. Olurken; Beril Sağdıç, Doğa Yılmaz ve Ayşegül Özyurt mansiyon ödülüne layık görüldüler.
Ortaöğretim grubunda ise Beren Yurtkal 1. Açelya Yalçın 2. İrem Babat 3. Olurken, Arya Kavrulmuş özel jüri ödülü ile başarılarını taçlandırdılar. Ödül töreni öncesinde çocuklar aileleri ile Banu Kurt ile bez bebek yapımı atölyesine katılarak keyifli bir etkinliğe katıldılar.
Norm Sanat Galerisi’nde düzenlenen törende hediyeleri Norm Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Uysal ve farklı birim yöneticileri tarafından verildi.

Leave a Comment