Odessa Turu 1

Yoruldunuz ve bu yoğun iş döneminden yahut eğitim döneminden kaçmak istiyorsunuz. İstemesi kolay icraatı zor derler. Neyse ki biz geldik, siz hayal edin biz hayalinizi gerçekleştirelim..!

Sizin yapmanız gereken tek şey www.tatilfirsatim.com adresine girerek arkanıza yaslanmak ve hayal dünyanızda güzel bir yolculuğa çıkmak. Her bütçeye, her yaşa göre tur planları, otel ve uçak seyahatleri bir tık uzağınızda.

Her şey tamam fakat acaba Paris mi olsun Bangkok mu olsun dediğinizi duyar gibiyiz. Sizler için merak ettiğiniz yerleri gezip sizin için derledik ve planlarınızı yapmada size yardımcı olmaya geldik. Köşe yazısı ekibimiz ile “Tatil Fırsatım” dediğiniz her yeri size gösterip kararsızlığınıza son veriyoruz. Ufkunuz açılacak yitip giden heyecanlarınız geri gelecek..!

Odessa Turu ile bu şehirde unutulmaz bir yolculuğa çıkmaya Ukrayna soğuğunun, kültür ve eğlence ile harmanlandığı diyarlara gitmeye var mısınız? Yoksa Budapeşte’den, Viyana’ya kadar uzanan büyülü bir serüvene mi atılmak isterdiniz ? En iyi seçenek ise bir Hindistan Turu belki de .

Yurt dışı uzak mı geldi, illa da ülkem benim canım güzel ülkem diyenlerden iseniz Yurt İçi turlarımız, bir tık uzağınızda, Tatil Fırsatım burada.

Sürpriz Fırsatlar
Düzenlenen turlarda ve anlaşmalı otellerde en uygun fiyat ile karşınıza çıkıyoruz. Kuzey Turların da Kharkiv’den tutun Lviv’e , Batıda Avrupa’nın her şehri ile Avrupa’yı fethetmeye , Uzakdoğu da harikalar diyarlarını gezmeye; Phuket turu, Bangkok Turu belki biraz da Dubai ile Ortadoğu’nun esintisini almaya giderken aklınız cebinizde kalmasın diye uygun fiyatlı seçenekler, sizi mutlu etmek içib buradayız.

Tüm tatil günlerinde ve bayram turlarında çeşitli fırsatları da sizlerle buluşturacağız ve yüzünüzü güldürmeyi başaracağız.

Prosedürler Bizden Rahatlaması Sizden
Vize gibi prosedürel işlem ve evraklarınızı biz hallediyoruz, size gezmesi kalıyor. Tatil Fırsatım diyerek gittiğiniz turlarda aklınız ayrıntılara takılmasın, tatiliniz güzel geçsin bize yeter. Vize, Uçak, Otel ; yani tatilinizi planlarken “off bitsede gitsek artık” diyeceğiniz her şeyi bizler sizin için düşündük.

En eğlenceli anlar, Unutulmaz anılar, Ufkunuzu genişleten yazılar, Hayatınızı kolaylaştıran işlemler ve daha niceleri için buradayız. Kısacası tatil bizim işimiz, eğlenmesi ise sizin..!

Leave a Comment